USD 40.90 41.30
  • USD 40.90 41.30
  • EUR 41.15 41.50
  • PLN 10.40 10.55

У Ківерцях п’яний водій ледь не травмував дітей

25 Травня 2018 11:16
У Ківерцях чоловік в стані алкогольного сп'яніння ледве не травмував дітей, котрі йшли зі свята Останнього дзвоника.

Як повідомив Володимир Бут-Гусаїм у коментарі Інформаційному агенству Волинські Новини, водій на «євробляхах» скоїв ДТП на виїзді від спортивної школи, в'їхавши в іншу автівку. На повороті на вул.Шевченка він «вискочив» на тротуар, ледь не травмувавши школярів.

Школа знаходиться за 10 метрів від місця ДТП.

Водій зазначає, що не є власником машини, яку пошкодив.

Його затримано поліцією на місці скоєння ДТП. Супутниця водія зникла з ключами від машини у невідомому напрямку.



Фото зі сторінки Володимира Бут-Гусаїма у Фейсбуці



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
d Показати IP 25 Травня 2018 11:36
Щей усцявся
Вася Показати IP 25 Травня 2018 11:42
М*дак обісцяний!!!
коля Показати IP 25 Травня 2018 11:53
Навіть не знаю що писати!
11 Показати IP 25 Травня 2018 12:06
Один друг іншому хвалиться: — Я тут нещодавно по п’яні мента обдурив! — Як це? — А ось пішов я до вітру посеред вулиці, а він до мене підходе і каже: «Що це за неподобство таке? Негайно заховати і припинити!». А я сховав, але не припинив.
Євробидло Показати IP 25 Травня 2018 12:22
Оце бля істінне лице власників Євроблях. Тепер дивлячись на кожну бляху в місті, Я буду згадувати цю б*длоківерцівську хитров**бану рожу. Чим більше живу в Україні тим більш розумію що звідси потрібно втікати, і чим швидше тим краще.
a до Євробидло Показати IP 25 Травня 2018 14:08
Оце бля істінне лице власників джинсів. Тепер дивлячись на джинси в місті, Я буду згадувати цю б*длоківерцівську хитров**бану рожу. Чим більше живу в Україні тим більш розумію що звідси потрібно втікати, і чим швидше тим краще. ///////////// Котику, ти носиш джинси? тепер я буду їх асоціювати з таким мудаком як ти) А взагалі, де паралелі між упоротим чуваком і єврономером?) На днях було овердофіга аварій і пяних за кермом укроблях, де ти був в чей час? чому не писав подібні коментарі? пяні на укрбляхах не їздять? я тебе розчарую.
ЕДл до a Показати IP 25 Травня 2018 15:06
Ой мовчи вже з своєю литовсько розвалюхою!
Євробидло до a Показати IP 25 Травня 2018 15:23
це все так, тільки хтось може дозволити собі купити оригінальні джинси Левіс, а хтось може дозволити лише джинси місцевого базару АЛЕ, люди які можуть дозволити собі джинси місцевого базару, ніде не кричать що в Любліні такі ж джинси дешевші і не вимагають щоб їм продавали Левіси за ціною базарних джинсів.
d до Євробидло Показати IP 26 Травня 2018 10:46
Якщо вони десь коштують дешевше, навіщо платити більше за ті самі джинси? Можеш купити в ЦУМі, купуй але не забувай про людей які цього зробити не можуть і шукають ті самі речі але дешевше. Упрікати їх в тому, що папа і мама не змогли дати нормальний старт в житті не по людськи. Купив в ЦУМі? Молодець. Я з бідної сім'ї, на свою омегу я збирав сам пів року, і ти будеш ще мене за це упрікати? Да іди ти н*фіг.
ЕДл до Євробидло Показати IP 25 Травня 2018 14:10
Та Ви ще "мєлко плаваєте" проти, чувак на тачку заробив і все вміє і може)))
Вася Показати IP 25 Травня 2018 12:59
Авто на штраф площадку . А батьки дітей треба щоб щей дали дебкові люлей.
Анонім Показати IP 25 Травня 2018 13:01
Оце важко назвати людиною...
лучанин Показати IP 25 Травня 2018 13:18
цікаво а чи забрала поліція авто припарковане не належним чином на штрафмайданчик?