У Ківерцях гасили масштабну пожежу в деревообробному цеху
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/07-12/364593/359793332_675728817932628_7572931711411793956_n.jpg)
12 липня о 01:25 до служби 101 надійшло повідомлення про пожежу в деревообробному цеху у місті Ківерці.
За 2 хвилини до місця виклику прибули рятувальники найближче розташованого підрозділу. З’ясувалося, що вогонь охопив покрівлю деревообробного цеху та поширився всередину будівлі, повідомили у ДСНС Волині.
На місці надзвичайної події зосередили сили і засоби трьох пожежно-рятувальних підрозділів – 6 ДПРЧ м. Ківерці та 25 і 1 ДПРЧ м. Луцька.
Завдяки оперативним діям бійців ДСНС вдалося врятувати від знищення частину будівлі, де розміщений виробничий цех та запобігти перекиданню вогню на розташовані поруч будівлі та суміжний відкритий склад готової продукції. Крім того, рятувальники евакуювали два вантажні транспортні засоби з газовим обладнанням, що були припарковані упритул до місця виникнення пожежі.
О 02:10 рятувальники локалізували горіння, о 03:20 – ліквідували.
На місці події працювали 28 рятувальників, залучено 5 одиниць техніки.
Потерпілих та жертв немає. Причина пожежі встановлюється. За попередніми даними, до пожежі призвело коротке замикання електромережі.
11 липня рятувальники 21 державного пожежно-рятувального поста смт Голоби та вогнеборці місцевої пожежної охорони ліквідували пожежу в господарській споруді в с. Сільце на Ковельщині. Імовірно, до пожежі призвело коротке замикання електромережі.
Ще одну пожежу в господарській споруді, імовірно, спричинену необережним поводженням з вогнем невстановлених осіб, рятувальники приборкали в с. Древині Іваничівської громади.
Наприкінці дня рятувальники 8 ДПРЧ та працівники с. Гута-Боровенська ліквідували пожежу сухої трави та чагарників на площі 0,15 га в урочищі біля с. Гута-Боровенська Камінь-Каширської громади. Уночі 12 липня рятувальники ліквідували пожежу в деревообробному цеху в м. Ківерці. За попередніми даними, до пожежі призвело необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.
Крім того, 12 липня о 02:05 рятувальники разом з працівниками місцевої пожежної охорони ліквідували пожежу в літній кухні у с. Сошичне Камінь-Каширського району.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За 2 хвилини до місця виклику прибули рятувальники найближче розташованого підрозділу. З’ясувалося, що вогонь охопив покрівлю деревообробного цеху та поширився всередину будівлі, повідомили у ДСНС Волині.
На місці надзвичайної події зосередили сили і засоби трьох пожежно-рятувальних підрозділів – 6 ДПРЧ м. Ківерці та 25 і 1 ДПРЧ м. Луцька.
Завдяки оперативним діям бійців ДСНС вдалося врятувати від знищення частину будівлі, де розміщений виробничий цех та запобігти перекиданню вогню на розташовані поруч будівлі та суміжний відкритий склад готової продукції. Крім того, рятувальники евакуювали два вантажні транспортні засоби з газовим обладнанням, що були припарковані упритул до місця виникнення пожежі.
О 02:10 рятувальники локалізували горіння, о 03:20 – ліквідували.
На місці події працювали 28 рятувальників, залучено 5 одиниць техніки.
Потерпілих та жертв немає. Причина пожежі встановлюється. За попередніми даними, до пожежі призвело коротке замикання електромережі.
11 липня рятувальники 21 державного пожежно-рятувального поста смт Голоби та вогнеборці місцевої пожежної охорони ліквідували пожежу в господарській споруді в с. Сільце на Ковельщині. Імовірно, до пожежі призвело коротке замикання електромережі.
Ще одну пожежу в господарській споруді, імовірно, спричинену необережним поводженням з вогнем невстановлених осіб, рятувальники приборкали в с. Древині Іваничівської громади.
Наприкінці дня рятувальники 8 ДПРЧ та працівники с. Гута-Боровенська ліквідували пожежу сухої трави та чагарників на площі 0,15 га в урочищі біля с. Гута-Боровенська Камінь-Каширської громади. Уночі 12 липня рятувальники ліквідували пожежу в деревообробному цеху в м. Ківерці. За попередніми даними, до пожежі призвело необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.
Крім того, 12 липня о 02:05 рятувальники разом з працівниками місцевої пожежної охорони ліквідували пожежу в літній кухні у с. Сошичне Камінь-Каширського району.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На торги виставили підвал луцької багатоповерхівки
Сьогодні 07:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:17
За бої під Кремінною бійці «Любарта» отримали відзнаки
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Уродженець Камінь-Каширщини закликав підтримувати російську армію. Його покарали умовним терміном![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:20
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:20
22 липня: свята, події, факти. Перші у світі перегони та перший політ навколо Землі на гвинтокрилі![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
США розсекретили дані про свій ядерний арсенал
21 Липня 2024 23:31
21 Липня 2024 23:31
Венеція планує подвоїти туристичний податок
21 Липня 2024 23:02
21 Липня 2024 23:02
Помер після бійки: волинянин, який випадково вбив знайомого, відбувся умовним терміном![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
Будівлю волинської лікарні продають з молотка за 1,5 мільйона
21 Липня 2024 22:07
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:07
У Луцькій громаді парафія приєдналася до ПЦУ
21 Липня 2024 21:38
21 Липня 2024 21:38
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.