У Ківерцях чоловік стріляв у сусіда, його довелося затримувати зі зброєю
![](/resize/450x253/r/files/news/2024/06-24/384863/photo_2024-06-24_11-24-59.jpg)
У суботу, 22 червня, у Ківерцях чоловік зі зброєю у руках розгулював вулицею та здійснював постріли. На місце події очевидці викликали поліцію.
Як розповіли Інформаційному агентству Волинські Новини у пресслужбі ГУНП у Волинській області, 37-річний місцевий житель вчинив насильство в сім’ї, погрожуючи рідним мисливською рушницею.
Згодом правопорушник зі зброєю в руках прийшов до сусіда, 54-річного волинянина, який сидів в автомобілі, та здійснив декілька пострілів, внаслідок чого чоловік отримав поранення руки.
Читати ще: Шахраю, який обдурив волинян на понад 400 тисяч, повідомили про підозру
На місце пригоди прибув наряд поліції. Зловмисник почав стріляти у бік правоохоронців та службових автомобілів.
Поліцейські у відповідності до Закону України «Про Національну поліцію» застосували табельну вогнепальну зброю, в результаті чого правопорушник отримав поранення ноги.
Його затримали, зброю вилучили. Поліцейські не постраждали.
Слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.15, ч.1 ст.115 (Замах на умисне вбивство) та ст. 348 (Посягання на життя працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.
Зловмиснику суд обрав запобіжний захід - тримання під вартою 60 діб без права внесення застави.
Слідство триває.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповіли Інформаційному агентству Волинські Новини у пресслужбі ГУНП у Волинській області, 37-річний місцевий житель вчинив насильство в сім’ї, погрожуючи рідним мисливською рушницею.
Згодом правопорушник зі зброєю в руках прийшов до сусіда, 54-річного волинянина, який сидів в автомобілі, та здійснив декілька пострілів, внаслідок чого чоловік отримав поранення руки.
Читати ще: Шахраю, який обдурив волинян на понад 400 тисяч, повідомили про підозру
На місце пригоди прибув наряд поліції. Зловмисник почав стріляти у бік правоохоронців та службових автомобілів.
Поліцейські у відповідності до Закону України «Про Національну поліцію» застосували табельну вогнепальну зброю, в результаті чого правопорушник отримав поранення ноги.
Його затримали, зброю вилучили. Поліцейські не постраждали.
Слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.15, ч.1 ст.115 (Замах на умисне вбивство) та ст. 348 (Посягання на життя працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.
Зловмиснику суд обрав запобіжний захід - тримання під вартою 60 діб без права внесення застави.
Слідство триває.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Кракові поляки напали на компанію українців і відрізали 17-річному хлопцю палець мачете
Сьогодні 11:12
Сьогодні 11:12
ЗСУ за добу відмінусували 1 110 окупантів та 36 ББМ
Сьогодні 10:22
Сьогодні 10:22
У місті на Волині в кар’єрі виявили тіло жінки
Сьогодні 10:06
Сьогодні 10:06
У Луцьку провели творчий воркшоп для жінок-лідерок області
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.