У кількох районах Луцька протягом місяця будуть перебої з водою
![](/resize/450x292/r/files/news/2023/11-06/371545/786876876876876876.jpg)
У Луцьку через аварійну стуацію на центральному водогоні діаметром 600 мм на перетині вулиць Карпенка-Карого-Олеся Гончара відбуватиметься пониження тиску в водопровідній мережі або виникатиме відсутність водопостачання в години максимального навантаження на водопровідну мережу.
Про це інформує «Луцькводоканал».
Перебої з водопостачанням можуть виникати упродовж тривалого часу, максимум – до місяця, у будинках на вулицях Чорновола, Конякіна, Карбишева, Єршова, пр. Відродженя, пр. Соборності, Олеся Гончара, у селі Липини – вул. Відродження, Заньковецької, Травнева, Кривоноса, починаючи із 6 листопада.
Складність ситуації полягає в аварійній тріщині труби зі скловолокна, яка не використовується на підприємстві. КП «Луцькводоканал» необхідно знайти, придбати і доставити аналогічну ділянку водогону, що потребує часу, як і її заміна. Адже труба просіла, її потрібно повністю піднімати на поверхню і замінювати на нову.
Варто зауважити, що вода не зникатиме надовго, оскільки змінено потоки водопостачання, щоб мінімізувати незручності для мешканців. Проте в години пікових навантажень перебої з водопостачанням можуть бути.
Прохання до мешканців вказаних вулиць запасатись водою.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує «Луцькводоканал».
Перебої з водопостачанням можуть виникати упродовж тривалого часу, максимум – до місяця, у будинках на вулицях Чорновола, Конякіна, Карбишева, Єршова, пр. Відродженя, пр. Соборності, Олеся Гончара, у селі Липини – вул. Відродження, Заньковецької, Травнева, Кривоноса, починаючи із 6 листопада.
Складність ситуації полягає в аварійній тріщині труби зі скловолокна, яка не використовується на підприємстві. КП «Луцькводоканал» необхідно знайти, придбати і доставити аналогічну ділянку водогону, що потребує часу, як і її заміна. Адже труба просіла, її потрібно повністю піднімати на поверхню і замінювати на нову.
Варто зауважити, що вода не зникатиме надовго, оскільки змінено потоки водопостачання, щоб мінімізувати незручності для мешканців. Проте в години пікових навантажень перебої з водопостачанням можуть бути.
Прохання до мешканців вказаних вулиць запасатись водою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Луцьку продали у власність три комунальні ділянки. Де саме
Сьогодні 11:12
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:12
Сили ППО збили всі 89 «Шахедів» та одну ракету
Сьогодні 10:08
Сьогодні 10:08
На щиті до Любомля повертається Герой Юрій Макарук
Сьогодні 09:51
Сьогодні 09:51
Одна з наймасованіших атак БПЛА за весь час: над Києвом та на підступах збили понад 40 дронів
Сьогодні 09:18
Сьогодні 09:18
«Не уся техніка витримує навантаження»: як працює ремонтний батальйон волинської бригади
Сьогодні 09:01
Сьогодні 09:01
У Тегерані вбито одного з лідерів ХАМАС Ісмаїла Ханію
Сьогодні 08:27
Сьогодні 08:27
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.