USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.30 41.50
  • PLN 10.60 10.74

У хуліганів, які обматюкали патрульних у Маневичах, знайшли наркотики

18 Листопада 2021 14:57
Під час несення служби на стаціонарному посту «Маневичі», що на автодорозі М-07 (Київ – Ковель – Ягодин), у нічну зміну повз пост проїхав транспортний засіб Volkswagen Passat, пасажири якого неодноразово вигукували через вікно нецензурні слова в бік поліцейських.

Патрульні зупинили вказаний транспортний засіб шляхом переслідування службовим автомобілем на автодорозі Р-14 (Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ) на підставі п.3 ч.1 ст.35 Закону України «Про Національну поліцію», йдеться на фейсбук-сторінці патрульної поліції Волині.

Після зупинки у 23-річного пасажира, який вийшов із автомобіля, із кишені на землю випав пакетик із речовиною, ззовні схожою на наркотичну. Тож на місце події викликали слідчо-оперативну групу Камінь-Каширського районного відділу поліції.

Також під час спілкування із автомобіля вийшов інший 21-річний пасажир, який почав виражатись нецензурною лайкою в сторону працівників поліції. Йому неодноразово було обмежено доступ до визначеної території для збереження та фіксації слідів правопорушення, згідно ч.1 ст.36 Закону України «Про Національну поліцію», проте останній на законну вимогу не реагував.

Його затримали та склали адміністративні матеріали, відповідно до вчинених правопорушень, а саме за ст. 173 (Дрібне хуліганство) та ст.185 (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського) КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 18 Листопада 2021 15:32
Ну вони ж діти!!! Як так можна з дитятками то?
Цікавий до Анонім Показати IP 18 Листопада 2021 16:00
впав пакетик...))
Міміно до Анонім Показати IP 18 Листопада 2021 16:04
23 роки та 21 рік. Які діти, шо ти несеш, убоге?!
Мама тато до Міміно Показати IP 18 Листопада 2021 18:38
Дл, батьків вони завжди діти.
Цікавий Показати IP 18 Листопада 2021 15:59
До хуліганства відносять нецензурну лайку в громадських місцях і т.п., що порушують громадський порядок! УВАГА запитання! Volkswagen Passat є громадським місцем? переслідування, зупинка на підставі п.3 ч.1 ст.35 Закону України «Про Національну поліцію" є не законною!
думкою багатіє до Цікавий Показати IP 18 Листопада 2021 16:06
відноситься до і т. п. та порушують громадський порядок. А шо таке, тобі п'ятку не довезли?
Цікавий до думкою багатіє Показати IP 18 Листопада 2021 16:46
Водій в цій ситуації нічого не порушив, а тому і зупинений був безпідставно!
5 до Цікавий Показати IP 18 Листопада 2021 17:07
Так поліцейські могли запідозрити,що водій знаходиться під дією наркотиків або алкоголю і несе загрозу життю інших учасників дорожнього руху. Ну якій адекватній людині прийде в голову висунутися із вікна авто і матюкати інших людей? Явно чимось перед тим хлопці "пригостилися".
Цікавий до 5 Показати IP 18 Листопада 2021 17:50
Чим заборонено пасажирам бути "пригощеними"?
Анонім до Цікавий Показати IP 18 Листопада 2021 18:40
По твоїй придуркуватій логіці ніде не написано, що вбивати не можна. Що скажеш, знаток?
Що це до Анонім Показати IP 18 Листопада 2021 19:17
Заповіді почитай!
Християнка до Що це Показати IP 19 Листопада 2021 08:56
Ха-ха! Сектант!
Що це до 5 Показати IP 18 Листопада 2021 19:24
Наші поліціанти таке можуть написати що і в голову не прийде, повірте, пройшов через це, чого варті коментарі Бузулук!, хто з цим зіткнувся, зрозуміє! Справу про протиправні дії полюції виграв, патрульнім пох. Вони надалі фальсіфікують!
Народна прокуратура до Цікавий Показати IP 18 Листопада 2021 19:16
Типові представники полішуків звичайних. Клепки вистачає лише на п'янство, наркоту, крадіжки лісу, копання бурштину, матюки і дикий вереск про те, що їх права порушують, а вони нікому нічого не винні, бо вони - народ
Анонім Показати IP 18 Листопада 2021 16:15
Підкинули 100%
5 до Анонім Показати IP 18 Листопада 2021 17:05
Ага. І кричати матюки із вікна авто теж заставили. Силою.
Луцьк до 5 Показати IP 18 Листопада 2021 17:32
Матюки були вирвані з контексту