У Хмельницькому дівчина станцювала на пам'ятнику Героям Небесної сотні. Відео
![](/resize/450x286/r/files/news/2021/07-12/318725/1626090038-9324.jpg)
У Хмельницькому дівчина станцювала на пам’ятнику Героям Небесної сотні. Дівчина сказала, що нібито так «висловлює повагу» загиблим.
Відео інциденту опубліковано у Telegram-каналі Хмельницький LIVE, передає УНІАН.
Зазначається, що молоду танцюристку помітили на пам’ятнику у неділю, 11 липня.
«Дівчина танцювала та сиділа на пам‘ятнику. Ми зробили зауваження. Танцюристка сказала, щоб її не чіпали і відійшли, бо вона так «висловлює їм повагу»», – повідомив автор відео.
Нагадаємо, 4 липня у мережі з’явилося відео з гулянки молоді на меморіалі героям Небесної Сотні. Дівчина, котра назвала себе блогером, поділилася кадрами вечірки в Instagram. Підлітки танцювали під російську музику і запалили феєрверки.
За даним фактом слідчі Львівського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 297 «Осквернення пам’ятника» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.
Батько іменинниці, котра гучно відсвяткувала свій день народження біля меморіалу героям Небесної Сотні у Львові, пояснив, що організацією заходу займалися її друзі, а для дівчини це стало сюрпризом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відео інциденту опубліковано у Telegram-каналі Хмельницький LIVE, передає УНІАН.
Зазначається, що молоду танцюристку помітили на пам’ятнику у неділю, 11 липня.
«Дівчина танцювала та сиділа на пам‘ятнику. Ми зробили зауваження. Танцюристка сказала, щоб її не чіпали і відійшли, бо вона так «висловлює їм повагу»», – повідомив автор відео.
Нагадаємо, 4 липня у мережі з’явилося відео з гулянки молоді на меморіалі героям Небесної Сотні. Дівчина, котра назвала себе блогером, поділилася кадрами вечірки в Instagram. Підлітки танцювали під російську музику і запалили феєрверки.
За даним фактом слідчі Львівського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 297 «Осквернення пам’ятника» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.
Батько іменинниці, котра гучно відсвяткувала свій день народження біля меморіалу героям Небесної Сотні у Львові, пояснив, що організацією заходу займалися її друзі, а для дівчини це стало сюрпризом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 9
![](/public/images/user_no_foto.png?1721975594)
Анонім
Показати IP
12 Липня 2021 17:40
В псіхушку цих танцівниць і інших,або на облік,щоб в майбутньому кожен раз при влаштуванні на роботу їй нагадували про її минуле.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721975594)
Лучанин
Показати IP
12 Липня 2021 17:53
Навіть не знаю, нічого кримінального на відео немає. Можливо й дійсно, дівчина не мала на меті нічого поганого. В більшості висновок випливає від того як відреагує народ. Де ця 'невидима' межа між осквернінням ніхто вам не пояснить. Можливо кожен проходячи повз пам'ятник плакати має?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721975594)
Анонім до Лучанин
Показати IP
12 Липня 2021 18:26
Думаю пам'ятник від слова пам'ять,а не від слова танці,чи сльози.А якщо ви бачите пам'ятник про загиблих і хочете танцювати то вам і тим дівчатам не місце серед людей.Мені здається,що дивлячись на ці пам'ятники потрібно задумуватись,про те які ми і чому ми це робимо,що хтось за нас гине,так,саме за нас.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721975594)
Всезнайко
Показати IP
12 Липня 2021 18:58
А на Меморіалі Слави у Луцьку на скейтах можна їздити, по могилах? І це нормально?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721975594)
Анонім
Показати IP
12 Липня 2021 19:41
Один-два плюси,всі інші мінуси,люди ви серйозно?Та у вас немає майбутнього,зовсім.На ваших могилах ваші ж діти будуть танцювати.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721975594)
Богдан Сташинський
Показати IP
12 Липня 2021 21:02
А що робиться на Меморіалі вічної слави у Луцьку - особисто пізд...в скейтиста, тому що нормальної мови не розуміють ...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721975594)
Всезнайко до Богдан Сташинський
Показати IP
12 Липня 2021 22:38
Респект і уважуха, якщо правда.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721975594)
Дідо
Показати IP
12 Липня 2021 23:26
Всі оті ваші "херої" і причина чому в гаманцях пусто і ціни на все полізли доверху
![](/public/images/user_no_foto.png?1721975594)
Анонім до Дідо
Показати IP
13 Липня 2021 09:12
Совок совком.
У Ковелі випускників, які отримали найвищі результати з НМТ, нагородили грошовими сертифікатами
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
В Україну не повернулися понад 20 водіїв підприємства, які виїхали з дозволу Волинської ОВА
Сьогодні 08:10
Сьогодні 08:10
Нацбанк назвав банкноти, які підробляють найчастіше
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
На Волині спрощенці додали до бюджету 734 мільйони гривень
Сьогодні 06:44
Сьогодні 06:44
В Україні подорожчали кавуни
Сьогодні 06:16
Сьогодні 06:16
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.