USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.35 10.50

У Харкові відкрили кримінальні провадження через знесення пам’ятника Жукову

3 Червня 2019 08:58
Поліція відкрила два кримінальні провадження через повалення памʼятника радянському маршалу Георгію Жукову.

Про це повідомила прес-служба поліції в Харківській області.

Одна з них стосується повалення памʼятника, друга — розпилювання сльозогінного газу, внаслідок чого постраждали троє поліцейських.

Нагадаємо, 2 червня в Харкові учасники акцій «Можемо повторити» та «Стоп, реванш» звалили пам'ятник радянському маршалу Георгію Жукову. Погруддя повалили на знак протесту проти перейменування проспекту Петра Григоренка на проспект маршала Жукова. При цьому протестувальники скандували: «Слава Україні!», «Україна!».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
ноунейм Показати IP 3 Червня 2019 09:28
Ура пам'ятник повалили! Саме мудре рішення "майданутих". Жаль що не додумались з 9го поверху пригати(
скептик до ноунейм Показати IP 3 Червня 2019 12:03
з девятого поверху треба було гепу в політ запустити
ага до скептик Показати IP 3 Червня 2019 15:37
але чи ці дописувачі знають хто такий гепа дуже навіть сумніваюсь. ще можна було б прихватити допу
Да! до ага Показати IP 3 Червня 2019 19:43
Повалили памятник "мясніку", який любив повторювати: - Солдат не жалеть, бабы еще нарожают. Да, от такий "палкаводєц", що закидував фронти живим мясом.
Вадим Показати IP 3 Червня 2019 09:38
Слава Нації!
Тьху до Вадим Показати IP 3 Червня 2019 18:08
То ти про тих ,що не мають мізків про славу горлаєш!? А ,,,ну-ну... сало вже з-за кордону пре
Це упирь до Тьху Показати IP 3 Червня 2019 19:44
Жуков, це бездара, через якого тисячами вмирали солдати. Який тільки вмів, що посилати солдатів на вірну смерть.
Однозначно до Це упирь Показати IP 4 Червня 2019 16:16
Это тебе декоммунизаторы такой лабуды подкинули в кастрюльку!? А нет , байки из схрону начитался
ще не зовсім свідоми Показати IP 3 Червня 2019 10:45
Свідомих медом не корми - дай щось завалити або перейменувати.
скептик до ще не зовсім свідоми Показати IP 3 Червня 2019 12:05
червонож"пим тільки дай своїм важдям памятників наклепати. ставте на ямалі.
ще не зовсім свідоми до скептик Показати IP 3 Червня 2019 17:48
А я взагалі не комуняка і ніколи не підтримував СССР.. Це по перше. По друге. Ніхто в бувших країнах СНД памятники комунячим лідерам в даний час не ставить, в тому числі, і на Ямалі. По-третє, просто майже всі пострадянські країни ( за винятком неньки), не перейменовують вулиці та площі, не руйнують споруди, а просто розбудовують свою економіку, підвищують заробітні плати, соціальні виплати пенсії тощо своїм громадянам. До речі, у Всіх країнах бувшого "совка" ,( за винятком однієї вами улюбленої) рівень валового внутрішнього продукту на даний час перевершив рівень 1991 року.
Що? до ще не зовсім свідоми Показати IP 3 Червня 2019 19:55
Цікаво, а дай статистику по ВВП, про яке ти говориш! Да, і яке це значення має при знесенні памятника "Мясніку"?
525 Показати IP 3 Червня 2019 11:01
Те, що Жуков одіозна фігура, зрозуміло. Як і те, що пам'ятник йому, особливо в теперішній час, розпалює і так непрості відносини в суспільстві, які протилежно налаштовані, практично середина відсутня. Але ж не в такий спосіб зносити!! Для декого, хто вчив лише радянську історію, Жуков - геній і визволитель. А для інших - кат, який, для задоволення своїх "стратегічних" планів-амбіцій замордував сотні тисяч людей.
Ігор Показати IP 3 Червня 2019 13:37
Хто б він не був, памятник повинна демонтовувати міська влада, а не купка якихось долб..ів-націоналістів
Бум до Ігор Показати IP 3 Червня 2019 19:47
Ця міська влада вміє тільки "рєхвєрєнтум" організовувати, да воювати проти палатки що допомогу на фронт збирає.