У Камінь-Каширському районі – триденна жалоба за загиблим бійцем
![](/resize/450x299/r/files/news/2022/03-15/334434/5656.jpg)
Волинь втратила 40-річного захисника Миколу Цюрика. 15, 16, 17 березня оголосили днями жалоби на Камінь-Каширщині, інформує районна РДА.
Відповідний наказ підписала начальниця районної військової адміністрації Ольга Ващук у зв'язку із загибеллю жителя міста Каменя-Каширського Миколи Цюрика, який мужньо боровся за перемогу України, відбиваючи військову агресію окупанта.
Зокрема в документі від 15 березня 2022-го за № 10 зазначено: «У дні жалоби на території Камінь-Каширського району приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій».
Як інформує 12 канал, захисник загинув 12 березня. Чоловікові було 40 років.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відповідний наказ підписала начальниця районної військової адміністрації Ольга Ващук у зв'язку із загибеллю жителя міста Каменя-Каширського Миколи Цюрика, який мужньо боровся за перемогу України, відбиваючи військову агресію окупанта.
Зокрема в документі від 15 березня 2022-го за № 10 зазначено: «У дні жалоби на території Камінь-Каширського району приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій».
Як інформує 12 канал, захисник загинув 12 березня. Чоловікові було 40 років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Графік вимкнення електроенергії на Волині 18 липня
Сьогодні 20:23
Сьогодні 20:23
У «Дії» запустили послугу бронювання працівників
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
На кордоні почали перевіряти військові квитки
Сьогодні 18:30
Сьогодні 18:30
Мобільних операторів зобов’язали збільшити роботу мереж в умовах блекауту із 4 до 10 годин
Сьогодні 18:11
Сьогодні 18:11
Чотирьох волинян повернули з російського полону
Сьогодні 17:51
Сьогодні 17:51
Луцька громада передала допомогу для трьох військових частин
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.