У громаді на Волині відкрили новий підрозділ місцевої пожежної охорони
![](/resize/450x277/r/files/news/2022/12-07/351767/318413563_527107359461442_3297702862937650573_n.jpg)
У селі Підбереззя Горохівської громади, що у Луцькому районі, 6 грудня урочисто відкрили новий підрозділ місцевої пожежної охорони.
Пожежна команда розташувалась у новозбудованому депо, повідомили у пресслужбі ДСНС Волині.
Вогнеборці отримали на озброєння пожежну автоцистерну з комплектом спеціального обладнання, а також новий бойовий одяг та захисне спорядження.
Слід зазначити, що оснащенню команди сприяла міжнародна організація «Говерла», в рамках якого Горохівська територіальна громада отримала спецодяг, обладнання та спорядження. Головне управління ДСНС України в області надало для потреб підрозділу пожежно-рятувальний автомобіль.Головний рятувальник Волині генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук подякував представникам влади за активну позицію та сприяння покращенню протипожежного захисту мешканців громади, побажав вогнеборцям завжди успішно виконувати свої обов’язки та здоровими повертатись до своїх домівок з чергування.
З вітальним словом до вогнеборців команди звернувся і перший заступник голови Луцької державної адміністрації Сергій Шкода, який відмітив важливу роль рятувальників у складний для України час і побажав новоствореній команді якнайменше тривожних викликів.
Присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих у війні з Росією за мир і свободу України. Юні рятувальники громади продемонстрували свої знання з правил безпеки і пообіцяли рости патріотами своєї держави і допомагати дорослим колегам в майбутньому.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Пожежна команда розташувалась у новозбудованому депо, повідомили у пресслужбі ДСНС Волині.
Вогнеборці отримали на озброєння пожежну автоцистерну з комплектом спеціального обладнання, а також новий бойовий одяг та захисне спорядження.
Слід зазначити, що оснащенню команди сприяла міжнародна організація «Говерла», в рамках якого Горохівська територіальна громада отримала спецодяг, обладнання та спорядження. Головне управління ДСНС України в області надало для потреб підрозділу пожежно-рятувальний автомобіль.Головний рятувальник Волині генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Грушовінчук подякував представникам влади за активну позицію та сприяння покращенню протипожежного захисту мешканців громади, побажав вогнеборцям завжди успішно виконувати свої обов’язки та здоровими повертатись до своїх домівок з чергування.
З вітальним словом до вогнеборців команди звернувся і перший заступник голови Луцької державної адміністрації Сергій Шкода, який відмітив важливу роль рятувальників у складний для України час і побажав новоствореній команді якнайменше тривожних викликів.
Присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих у війні з Росією за мир і свободу України. Юні рятувальники громади продемонстрували свої знання з правил безпеки і пообіцяли рости патріотами своєї держави і допомагати дорослим колегам в майбутньому.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині спрощенці додали до бюджету 734 мільйони гривень
Сьогодні 06:44
Сьогодні 06:44
В Україні подорожчали кавуни
Сьогодні 06:16
Сьогодні 06:16
Не пішов на пенсію через нудьгу: в США 94-річного чоловіка визнали найстарішим водієм автобуса у світі
Сьогодні 00:36
Сьогодні 00:36
26 липня: свята, події, факти. Горохів отримав Магдебурзьке право та День парашутиста
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Землю накриє подвійний метеоритний дощ: коли та як дивитися
25 Липня 2024 23:46
25 Липня 2024 23:46
«Це диво, такого ніде на планеті немає»: у Каховському водосховищі вирує життя, – The Guardian
25 Липня 2024 23:29
25 Липня 2024 23:29
На Волині громади залучили понад 1,5 млн грн туристичного збору
25 Липня 2024 23:11
25 Липня 2024 23:11
Ухилення від мобілізації: чи відправили шкільного кочегара з Волині за ґрати
25 Липня 2024 22:53
25 Липня 2024 22:53
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.