У громаді на Волині відкрили денний центр із кризовою кімнатою
У Забродівській громаді 11 квітня відкрили денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі із кризовою кімнатою цілодобового перебування.
На відкриття завітала директорка департаменту соціальної та ветеранської політики облдержадміністрації Оксана Гобод, інформують у Волинській ОВА.
Заклад створено за кошти державної субвенції у сумі понад 1,3 млн грн. Зокрема, капітально відремонтували приміщення та облаштували 7 ліжко-місць. Тут також є кухня, санвузол та робочий кабінет для працівників закладу.
Загалом у Центрі створені всі умови для безпечного та комфортного перебування осіб, які постраждали від домашнього насилля: тут вони зможуть не лише знайти тимчасовий прихисток та сховатися від кривдника, а й отримати психологічну, соціальну та правову допомогу.
До слова, постраждалі особи перебувають у таких закладах до десяти днів.
Читати ще: На Волині відкрили притулок для людей, які зазнали насилля в сім’ї
Щоб потрапити до Центру, необхідно звернутися до поліції або центру надання соціальних послуг Забродівської територіальної громади. Контактний телефон притулку: 096 757 22 03.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На відкриття завітала директорка департаменту соціальної та ветеранської політики облдержадміністрації Оксана Гобод, інформують у Волинській ОВА.
Заклад створено за кошти державної субвенції у сумі понад 1,3 млн грн. Зокрема, капітально відремонтували приміщення та облаштували 7 ліжко-місць. Тут також є кухня, санвузол та робочий кабінет для працівників закладу.
Загалом у Центрі створені всі умови для безпечного та комфортного перебування осіб, які постраждали від домашнього насилля: тут вони зможуть не лише знайти тимчасовий прихисток та сховатися від кривдника, а й отримати психологічну, соціальну та правову допомогу.
До слова, постраждалі особи перебувають у таких закладах до десяти днів.
Читати ще: На Волині відкрили притулок для людей, які зазнали насилля в сім’ї
Щоб потрапити до Центру, необхідно звернутися до поліції або центру надання соціальних послуг Забродівської територіальної громади. Контактний телефон притулку: 096 757 22 03.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
«Вмотивовані молоді бійці – це наш шлях до перемоги»: розмова з мінометником під час ротації на Волині
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
Марка Фейгіна у Росії заочно засудили до 11 років колонії
16 Липня 2024 23:38
16 Липня 2024 23:38
Зеленський ініціював законопроєкт щодо позбавлення державних нагород за підтримку РФ
16 Липня 2024 23:18
16 Липня 2024 23:18
Негода на Волині повалила дерева на дороги і припарковане авто. Фото
16 Липня 2024 23:00
16 Липня 2024 23:00
На Харківщині загинув волинянин Олександр Блаженчук
16 Липня 2024 22:39
16 Липня 2024 22:39
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.