У громаді на Волині попрощалися з 54-річним військовим Леонідом Прокопчуком
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/06-03/362332/346084985_744871103988221_4130542755441852703_n.jpg)
2 червня Берестечківська громада попрощалася із 54-річним військовослужбовцем Леонідом Прокопчуком. Віддати шану оборонцю прийшли рідні, друзі, представники влади та жителі громади, покладаючи квіти перед автомобілем з домовиною.
Про це повідомили в громаді.
Серце захисника перестало битися 28 травня.
Під траурні мелодії кортеж із тілом захисника провели до Свято-Георгієвського храму села Кутрів, де зі скорботним словом виступив міський голова Ігор Грудзевич, який сказав, що завдяки таким воїнам як Леонід, який віддав своє життя за незалежність України, у нас є можливість спокійно прожити свій день.
У Свято-Георгіївському храмі відслужили чин похорону. По завершенні якого до присутніх звернувся настоятель храму отець Павло Кліцук.
«Неможливо підібрати слова, які б полегшили біль рідних. Є лише людське співчуття та розуміння цієї великої втрати не лише для рідних, а й для усіх нас», – зазначив Павло Кліцук.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним. Вічна пам’ять і незгасна слава Герою!Прибувши останній раз на подвір’я до рідного дому, собор священнослужителів Берестечківського деканату відслужив чин заупокійної літії.
Після чого процесія попрямувала до місцевого кладовища, де з прощальним словом виступив настоятель Свято-Троїцького собору, що в Берестечку, отець Миколай Качмар. Він нагадав усім присутнім не забувати ту ціну, яку платять наші захисники, щоб ми могли кожен день виконувати свої буденні справи.
Поховали Леоніда з військовими почестями. На честь воїна пролунали залпи військового салюту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в громаді.
Серце захисника перестало битися 28 травня.
Під траурні мелодії кортеж із тілом захисника провели до Свято-Георгієвського храму села Кутрів, де зі скорботним словом виступив міський голова Ігор Грудзевич, який сказав, що завдяки таким воїнам як Леонід, який віддав своє життя за незалежність України, у нас є можливість спокійно прожити свій день.
У Свято-Георгіївському храмі відслужили чин похорону. По завершенні якого до присутніх звернувся настоятель храму отець Павло Кліцук.
«Неможливо підібрати слова, які б полегшили біль рідних. Є лише людське співчуття та розуміння цієї великої втрати не лише для рідних, а й для усіх нас», – зазначив Павло Кліцук.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним. Вічна пам’ять і незгасна слава Герою!Прибувши останній раз на подвір’я до рідного дому, собор священнослужителів Берестечківського деканату відслужив чин заупокійної літії.
Після чого процесія попрямувала до місцевого кладовища, де з прощальним словом виступив настоятель Свято-Троїцького собору, що в Берестечку, отець Миколай Качмар. Він нагадав усім присутнім не забувати ту ціну, яку платять наші захисники, щоб ми могли кожен день виконувати свої буденні справи.
Поховали Леоніда з військовими почестями. На честь воїна пролунали залпи військового салюту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Рейтинги Гарріс і Трампа дуже близькі, – WP
Сьогодні 22:39
Сьогодні 22:39
У Луцьку з вікна випало двоє дітей, їх госпіталізували![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:28
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:28
Графік вимкнення електроенергії на Волині 23 липня
Сьогодні 20:47
Сьогодні 20:47
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.