У громаді на Волині організували екскурсію для переселенців історичними місцями
![](/resize/450x253/r/files/news/2023/07-07/364388/a5.jpg)
Для переселенців, які проживають в Олицькій громаді, організували екскурсію історичними місцями, щоб допомогти адаптуватися до нових умов життя. А також це своєрідний елемент патріотичного виховання.
Про це повідомляє Суспільне Волині.
Зі слів Тетяни Дідух, спеціалістки відділу соціального захисту та соціальних послуг, в Олицькій громаді проживає 219 внутрішньо переміщених українців. Нинішню екскурсію відвідали понад 20 людей.
Перша локація, яку відвідали туристи – Олицький замок.На Волині це – четверта екскурсія для вимушено переміщених українців, – розповідає організаторка, соцпрацівниця благодійного фонду «Рокада», який є партнером верховного комісаріату ООН у справах біженців Олена Кузьмич.
З її слів під час реалізації цього проєкту опікуються саме переселенцями, які живуть у гуртожитках. Екскурсії організовують переважно історичними місцями Волині: Луків, Любомль, Володимир, Луцьк та інші.Такі заходи допомагають вимушеним переселенцям адаптуватися до нових умов життя, розповідає екскурсовод Андрій Павляшик. А ще, – говорить, – це елемент патріотичного виховання.Понад рік на Волині проживає 58-річна Наталія Расторгуєва з Донеччини, але місцевий замок, – говорить, – бачить вперше.Пів року на Волині з трирічним сином живе Олеся Назаренко з Запоріжжя. За цей час, – каже, – відвідали чимало історичних місць.
«Дитині потрібен розвиток, коли сильні обстріли Запоріжжя почалися, то ми переїхали сюди. Нам одразу допомогли, харчі принесли. Сусіди з нами сиділи, заспокоювали, така підтримка, я аж не очікувала, чесно кажучи», – розповідає переселенка.Організатор екскурсій планують влаштовувати їх раз в тиждень протягом літнього сезону.
Екскурсії мають історико-культурний характер. Це інтеграційні заходи, – каже організаторка Олена Кузьмич, – тому до них можуть долучитися, як внутрішньо переміщені українці, що проживають в гуртожитках так і ті люди, що проживають в громаді, а також мешканці містечок.
Нагадаємо, проєкт реалізовується за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Суспільне Волині.
Зі слів Тетяни Дідух, спеціалістки відділу соціального захисту та соціальних послуг, в Олицькій громаді проживає 219 внутрішньо переміщених українців. Нинішню екскурсію відвідали понад 20 людей.
Перша локація, яку відвідали туристи – Олицький замок.На Волині це – четверта екскурсія для вимушено переміщених українців, – розповідає організаторка, соцпрацівниця благодійного фонду «Рокада», який є партнером верховного комісаріату ООН у справах біженців Олена Кузьмич.
З її слів під час реалізації цього проєкту опікуються саме переселенцями, які живуть у гуртожитках. Екскурсії організовують переважно історичними місцями Волині: Луків, Любомль, Володимир, Луцьк та інші.Такі заходи допомагають вимушеним переселенцям адаптуватися до нових умов життя, розповідає екскурсовод Андрій Павляшик. А ще, – говорить, – це елемент патріотичного виховання.Понад рік на Волині проживає 58-річна Наталія Расторгуєва з Донеччини, але місцевий замок, – говорить, – бачить вперше.Пів року на Волині з трирічним сином живе Олеся Назаренко з Запоріжжя. За цей час, – каже, – відвідали чимало історичних місць.
«Дитині потрібен розвиток, коли сильні обстріли Запоріжжя почалися, то ми переїхали сюди. Нам одразу допомогли, харчі принесли. Сусіди з нами сиділи, заспокоювали, така підтримка, я аж не очікувала, чесно кажучи», – розповідає переселенка.Організатор екскурсій планують влаштовувати їх раз в тиждень протягом літнього сезону.
Екскурсії мають історико-культурний характер. Це інтеграційні заходи, – каже організаторка Олена Кузьмич, – тому до них можуть долучитися, як внутрішньо переміщені українці, що проживають в гуртожитках так і ті люди, що проживають в громаді, а також мешканці містечок.
Нагадаємо, проєкт реалізовується за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Волинянин вкрав огірки й ледь не сів на п'ять років![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:45
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:45
На торги виставили підвал луцької багатоповерхівки
Сьогодні 07:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:17
За бої під Кремінною бійці «Любарта» отримали відзнаки
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Уродженець Камінь-Каширщини закликав підтримувати російську армію. Його покарали умовним терміном![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:20
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:20
22 липня: свята, події, факти. Перші у світі перегони та перший політ навколо Землі на гвинтокрилі![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
США розсекретили дані про свій ядерний арсенал
21 Липня 2024 23:31
21 Липня 2024 23:31
Венеція планує подвоїти туристичний податок
21 Липня 2024 23:02
21 Липня 2024 23:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.