У громаді біля Луцька в бібліотеках збирають україномовні книги для херсонців
![](/resize/450x252/r/files/news/2023/02-20/356238/356b72e5fe304a74.jpg)
У Ківерцівській громаді стартувала акція «Читаємо українською». Упродовж десяти днів у місцевих бібліотеках збиратимуть книги, які надішлють читачам на деокуповані території.
Про це розповіла Суспільному директорка публічної бібліотеки Любов Михальчук.
З її слів, від початку повномасштабного вторгнення мешканці Ківерцівської громади передали майже пів тисячі книжок у бібліотеки деокупованих сіл Харківської області. Цього разу у бібліотеці збирають книги для жителів деокупованої Херсонщини.
Ківерчани приносять до книгозбірні зарубіжну та вітчизняну літературу українською мовою. Лариса Полійчук долучилась до акції та передала десять книг з домашньої бібліотеки. Каже: літературу прочитала, видання збереглись у хорошому стані, вирішила їх подарувати людям, які хочуть вчити українську мову.За рік у міську бібліотеку записалися майже пів сотні переселенців, які тимчасово мешкають у Ківерцях.
«Найчастіше читають сучасних українських авторів. Відмовляються читати російською мовою. Хочуть, щоб було на українській. Так вони починають краще знати українську», – говорить Інна Мартинюк.
До акції зі збору книг для жителів Херсонщини залучили й сільські бібліотеки, їх в громаді – десять, каже директорка публічної бібліотеки Любов Михальчук. Після того, як книги зберуть, їх передадуть на деокуповану територію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповіла Суспільному директорка публічної бібліотеки Любов Михальчук.
З її слів, від початку повномасштабного вторгнення мешканці Ківерцівської громади передали майже пів тисячі книжок у бібліотеки деокупованих сіл Харківської області. Цього разу у бібліотеці збирають книги для жителів деокупованої Херсонщини.
Ківерчани приносять до книгозбірні зарубіжну та вітчизняну літературу українською мовою. Лариса Полійчук долучилась до акції та передала десять книг з домашньої бібліотеки. Каже: літературу прочитала, видання збереглись у хорошому стані, вирішила їх подарувати людям, які хочуть вчити українську мову.За рік у міську бібліотеку записалися майже пів сотні переселенців, які тимчасово мешкають у Ківерцях.
«Найчастіше читають сучасних українських авторів. Відмовляються читати російською мовою. Хочуть, щоб було на українській. Так вони починають краще знати українську», – говорить Інна Мартинюк.
До акції зі збору книг для жителів Херсонщини залучили й сільські бібліотеки, їх в громаді – десять, каже директорка публічної бібліотеки Любов Михальчук. Після того, як книги зберуть, їх передадуть на деокуповану територію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Можна сплутати з хворобою Альцгеймера: вчені виявили новий тип вікової втрати пам’яті
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
В Ізраїлі дитина знайшла 1800-річну каблучку з гравіюванням
Сьогодні 00:18
Сьогодні 00:18
Ірина Фаріон померла у лікарні після замаху
19 Липня 2024 23:46
19 Липня 2024 23:46
Державний орієнтир: на Волині думають над реалізацією ветеранської політики
19 Липня 2024 23:27
19 Липня 2024 23:27
У Фаріон стріляли у Львові: всі подробиці замаху на діячку
19 Липня 2024 23:08
19 Липня 2024 23:08
На Волині затримали росіянина, який проживав в Україні нелегально. Далі – примусове видворення
19 Липня 2024 22:49
19 Липня 2024 22:49
Репер-військовий з Волині став співавтором нового треку від «Фронтової студії»
19 Липня 2024 22:30
19 Липня 2024 22:30
Графік вимкнення електроенергії на Волині 20 липня
19 Липня 2024 22:11
19 Липня 2024 22:11
На Харківщині загинув Герой з Волині Віктор Бойчук
19 Липня 2024 21:52
19 Липня 2024 21:52
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.