У Горохівській громаді проживають понад 700 переселенців: як вони облаштувались
![](/resize/450x252/r/files/news/2022/06-14/340856/96ef860dac8712ce.jpg)
У Горохівській громаді зараз проживають 727 переселенців, із них 235 – діти. П’ять сотень людей проживає у Горохові, решта – у селах громади.
Про це розповіла працівниця Горохівської міськради Тетяни Карпук, пише Суспільне.
У місті працює кімната «Добра», де внутрішньо переміщенні українці можуть взяти дитячий і дорослий одяг, взуття. З початку повномасштабної війни переселенцям у громаді роздають безплатні продуктові набори. За цей час їх видали понад тисячу, — каже Тетяна Карпук.Альона Лопушнян з міста Гірник, що на Донеччині на Волинь приїхала з однорічною донькою і 15-річною сестрою. Жінка прийшла по продукти. Каже: на новому місці їм усі допомагають.Родина переселенців Дименків приїхали на Волинь з Оріхова, що на Запоріжжі. Дружина Марія розповіла, що у їхній будинок потрапив снаряд. З її слів, їхня квартира на першому поверсі не придатна для проживання, в інших квартирах будинку повибивало шибки. Каже, коли виїжджали з собою нічого не встигли взяти.Чоловік пні Марії — Володимир Дименко говорить, що їхнє містечко Оріхів дуже було схоже на Горохів. Щоправда, нині його вже майже зрівняли з землею, – додає чоловік.
Продуктові набори у Горохові переселенцям надають раз у місяць, — каже Тетяна Карпук. Орієнтовна вага одного такого майже десять кілограмів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповіла працівниця Горохівської міськради Тетяни Карпук, пише Суспільне.
У місті працює кімната «Добра», де внутрішньо переміщенні українці можуть взяти дитячий і дорослий одяг, взуття. З початку повномасштабної війни переселенцям у громаді роздають безплатні продуктові набори. За цей час їх видали понад тисячу, — каже Тетяна Карпук.Альона Лопушнян з міста Гірник, що на Донеччині на Волинь приїхала з однорічною донькою і 15-річною сестрою. Жінка прийшла по продукти. Каже: на новому місці їм усі допомагають.Родина переселенців Дименків приїхали на Волинь з Оріхова, що на Запоріжжі. Дружина Марія розповіла, що у їхній будинок потрапив снаряд. З її слів, їхня квартира на першому поверсі не придатна для проживання, в інших квартирах будинку повибивало шибки. Каже, коли виїжджали з собою нічого не встигли взяти.Чоловік пні Марії — Володимир Дименко говорить, що їхнє містечко Оріхів дуже було схоже на Горохів. Щоправда, нині його вже майже зрівняли з землею, – додає чоловік.
Продуктові набори у Горохові переселенцям надають раз у місяць, — каже Тетяна Карпук. Орієнтовна вага одного такого майже десять кілограмів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
22 липня: свята, події, факти. Перші у світі перегони та перший політ навколо Землі на гвинтокрилі![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
США розсекретили дані про свій ядерний арсенал
21 Липня 2024 23:31
21 Липня 2024 23:31
Венеція планує подвоїти туристичний податок
21 Липня 2024 23:02
21 Липня 2024 23:02
Помер після бійки: волинянин, який випадково вбив знайомого, відбувся умовним терміном![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
Будівлю волинської лікарні продають з молотка за 1,5 мільйона
21 Липня 2024 22:07
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:07
У Луцькій громаді парафія приєдналася до ПЦУ
21 Липня 2024 21:38
21 Липня 2024 21:38
Джо Байден оголосив про вихід з виборчих перегонів
21 Липня 2024 21:10
21 Липня 2024 21:10
На ремонт школи біля Луцька витратять понад 38 млн![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
У Львові прощаються з Іриною Фаріон
21 Липня 2024 20:13
21 Липня 2024 20:13
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.