У геріатричному пансіонаті в Луцьку створили «дерево життя»
Напередодні Дня Незалежності, у Луцькому геріатричному пансіонаті відбулася особлива подія – відкриття власноруч зробленого мешканцями-учасниками гуртка кабінету арттерапії керамічного панно «Дерево життя». Керівницею проєкту виступила психологиня Лариса Кусик.
Про це директорка закладу Алла Гнатюк написала на своїй фейсбук-сторінці, передає Таблоїд Волині.
Керівниця привітала усіх присутніх зі святом і урочисто відкрила дерево. Лариса Кусик розповіла про будні та атмосферу на заняттях арттерапії, попросила учасників проєкту, мешканців пансіонату, поділитися своїми враженнями про роботу. Глядачі моли можливість подивитись фоторепортаж роботи гуртка. Учасники художньої самодіяльності пансіонату разом з культорганізатором Т.К.Саламан підготували невеликий концерт, присвячений Дню Незалежності України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це директорка закладу Алла Гнатюк написала на своїй фейсбук-сторінці, передає Таблоїд Волині.
Керівниця привітала усіх присутніх зі святом і урочисто відкрила дерево. Лариса Кусик розповіла про будні та атмосферу на заняттях арттерапії, попросила учасників проєкту, мешканців пансіонату, поділитися своїми враженнями про роботу. Глядачі моли можливість подивитись фоторепортаж роботи гуртка. Учасники художньої самодіяльності пансіонату разом з культорганізатором Т.К.Саламан підготували невеликий концерт, присвячений Дню Незалежності України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На місці загинув пасажир мотоцикла: волинянина посадили на 5 років, бо п’яним врізався у відбійник
Сьогодні 17:17
Сьогодні 17:17
На тілі були порізи: встановили особу жінки, тіло якої знайшли у Луцьку поблизу Стиру
Сьогодні 16:28
Сьогодні 16:28
У Луцьку патрульні затримали водія Audi з наркотиками
Сьогодні 16:12
Сьогодні 16:12
Вносив у «Шлях» як своїх водіїв: перевізник з Волині допоміг незаконно виїхати в ЄС 17 чоловікам
Сьогодні 15:56
Сьогодні 15:56
Порушував ПДР, був п’яний та не отримував водійського посвідчення: рівненські патрульні зупинили горе-водія з Волині
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39
Кабмін розширив перелік пріоритетних видатків
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
Де і як замовити товари для котів з доставкою додому?
Сьогодні 15:06
Сьогодні 15:06
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.