USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.10 41.60
  • PLN 10.25 10.50

У дворах Луцька заборонено влаштовувати городи. Порушників штрафуватимуть

24 Березня 2022 20:14
У дворах багатоквартирних будинків та на об’єктах благоустрою в Луцьку заборонено облаштовувати городи. За порушення цього правила передбачено накладення штрафу.

Заборона діє відповідно до ст. 16 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та п. п. 2.5.5.1.10 Правил благоустрою міста Луцька, інформує департамент муніципальної варти Луцької міської ради.

За таке порушення передбачена адміністративна відповідальність згідно з ст. 152 КУпАП: штраф на громадян – від 340 до 1360 гривень, на посадових осіб, суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 гривень.

«Городи біля багатоповерхівок Луцька не є рідкістю. Хтось вирощує картоплю на проспекті Волі, хтось огірки на проспекті Соборності, а хтось помідори на вулиці Винниченка.

Окремої уваги заслуговують огорожі навколо таких городів. З метою убезпечення висаджених овочів мешканці обласного центру пускають у хід будь-які доступні предмети: старі віконні рами та двері, гнилі штахети, металеві прути та арматурні сітки, а в окремих випадках город обтягують колючим дротом, ну щоб уже точно ніхто не зміг зазіхнути на вирощену городину.

Зрозуміло, що все це негативно впливає на естетичний вигляд вулиць і дворів нашого міста та має відійти в минуле», – наголошують муніципали.
Звертають увагу, що все більше будинків, особливо там, де є ОСББ, замість цибулі та помідорів під вікнами створюють сучасне озеленення: висаджують газон, декоративні дерева та кущі.
Департамент муніципальної варти закликає мешканців не порушувати правил благоустрою та нагадує про телефон гарячої лінії, за яким можна повідомляти про виявлені порушення: 067 000 0 679, 066 102 1 102. Надсилати інформацію можна на Viber, Telegram, WhatsApp.

Читати ще: У Луцьку боротимуться зі встановленням незаконних парканів

Нагадаємо, ОСББ та житловим кооперативам у Луцьку заборонено встановлювати паркани чи будь-які обмежувачі, що перешкоджатимуть руху пішохідними проходами чи прибудинковими проїздами. Встановлення таких огороджень суперечить законодавству.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Корінь Показати IP 24 Березня 2022 20:23
В даний час краще посадити бурячок, ніж тую. Користі більше.
1234 Показати IP 24 Березня 2022 20:55
Молоді17б
Петро Показати IP 24 Березня 2022 21:52
Десь треба собачок вигулювати, більше дитячих майданчиків і генделиків біля них. Якщо є собака, то вигулюють саме на дитячому майданчику
Волинянин Показати IP 25 Березня 2022 00:11
Займіться безпекою міста у воєнний час, а не прибудинковими городами за кошти платників податків. Все є свому час.
Лучанка Показати IP 25 Березня 2022 06:48
Найбільш актуальне питання вирішиться під час війни в Україні
Дмитро Показати IP 25 Березня 2022 07:06
А нас западенцы в центре Киева на майдане огороды разводили и ничего им за это не было!!!
Анонім до Дмитро Показати IP 25 Березня 2022 13:03
це які "западенцы" ? западенці це трудяжки люди. !!
Галина Показати IP 25 Березня 2022 08:57
Давно пора ,порозбирати ті циганські шатра. Пані і пани живуть в квартирах ,а біля під'їздів роблять бардак. Знищити той безлад,як фашистів руського міра.
Анонім до Галина Показати IP 25 Березня 2022 10:36
і чого так жорстко до тих огородиків?
Маша до Галина Показати IP 26 Березня 2022 19:55
Просерешся сама будеш сіяти
Анонім Показати IP 25 Березня 2022 10:35
та почекайте з таким рішенням ! не на часі краса! зараз головне щоб мали що їсти люди бо багато втратили роботу .і нема доходів.! то нехай має та людина якого огірка ! знайшли час!
Адекват Показати IP 26 Березня 2022 08:06
НАРЕШТІ !!! Ви забули написати про те, що всі відходи з цих гадюшників складають на дорозі. На вулиці 8 Березня - навпроти будинку, 33 (9 поверхів) щороку кілька тижнів гниють 4 купи органічних відходів. 2-і найбільші з них мають розмір 2-ох легкових автомобілів. І дуже шкода, що більшість коментуючих бачать своє майбутнє як у кацапській орді. Саме з-за вас Луцьк далеко не Європа.
Я Показати IP 26 Березня 2022 10:49
А де муніципальні служби?? Чому не прибирають? Чи люди під вікнами на продаж плантації садять?? Комусь треба виділити кошти на благоустрій для чергового приватника?? То хай роздадуть усім землю, на яку кожен громадянин має право: і на город, і на паї. Чи то ніхто не знає кому вони роздаються?? Стукачами роблять сусідів. Смітників краще більше поставте. Почніть з малого.
Лучанка Показати IP 27 Березня 2022 16:57
А як в европі роблять маленькі екогордики і доглядають за ними, але нікому не хочеться рвати і плюндрувати квіти. А на рахунок огорожі треба красиві, аще краще живі