У двох волинян вилучили гранату та понад 100 набоїв
![](/resize/450x314/r/files/news/2023/01-30/354997/a7.jpg)
У суботу, 28 січня, під час проведення санкціонованих обшуків за місцем проживання у двох волинян вилучили боєприпаси, тепер їм загрожує до семи років позбавлення волі.
Про це повідомляє поліція Волині.
Так, у 36-річного жителя Ковельського району поліцейські виявили та вилучили корпус гранати РГД-5 із запалом та 5 набоїв калібру 5,45 мм.
Цього ж дня у 49-річного жителя Горохова правоохоронці вилучили 96 набоїв калібру 5,45 мм. Боєприпаси чоловік зберігав у будинку за місцем проживання.Усе вилучене направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.
За фактом незаконного поводження з боєприпасами слідчі відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.
Поліція Волині нагадує, особа, яка добровільно видасть органам влади незаконні зброю та боєприпаси, звільняється від кримінальної відповідальності, передбаченої ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє поліція Волині.
Так, у 36-річного жителя Ковельського району поліцейські виявили та вилучили корпус гранати РГД-5 із запалом та 5 набоїв калібру 5,45 мм.
Цього ж дня у 49-річного жителя Горохова правоохоронці вилучили 96 набоїв калібру 5,45 мм. Боєприпаси чоловік зберігав у будинку за місцем проживання.Усе вилучене направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.
За фактом незаконного поводження з боєприпасами слідчі відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.
Поліція Волині нагадує, особа, яка добровільно видасть органам влади незаконні зброю та боєприпаси, звільняється від кримінальної відповідальності, передбаченої ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Чотири педагогині з Волині стали переможницями Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
Сьогодні 22:11
Сьогодні 22:11
«Вони не знають російської мови, не розуміють один одного», – військовий з Луцька про найманців в армії РФ
Сьогодні 21:53
Сьогодні 21:53
Завтра у Ковелі частина будинків буде без газу
Сьогодні 21:18
Сьогодні 21:18
Помилка у прізвищі: у сільраді на Волині відреагували на скандал із перейменуванням вулиці на честь Ізидори Косач
Сьогодні 20:21
Сьогодні 20:21
Графік вимкнення електроенергії на Волині 25 липня
Сьогодні 20:02
Сьогодні 20:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.