У ДТП за участю маршрутки поблизу Луцька постраждав один із водіїв
![](/resize/450x250/r/files/news/2021/01-22/308234/aa.jpg)
Учора на автодорозі у селі Забороль Луцького району легковик Volkswagen Golf врізався у рейсовий автобус I-VAN.
Про це повідомляє поліція Волині.
За фактом автопригоди слідчі розпочали кримінальне провадження. За кермом легковика перебував 27-річний житель Локачинського району. Водій, ймовірно, не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся із рейсовим автобусом I-VAN сполученням «Підгайці-Забороль».
Внаслідок автопригоди водій легковика отримав тілесні ушкодження. Його було заблоковано в автівці, повідомляє Управління ДСНС у Волинській області.
Рятувальники за допомогою акумуляторного універсального гідроінструменту «Weber» від’єднали передні та задні двері в атівці зі сторони водія, а гідравлічними ножицями дві передні та дві бокові стійки автомобіля, надрізали дах машини та зняли. У цей момент фельдшер-рятувальник накрив термоковдрою потерпілого, а лікарі швидкої допомоги провели фіксацію шийного відділу хребта водія.
Після цього рятувальники за допомогою гідравлічного акумуляторного домкрата розтисли передню частину рульової колонки і панелі приладів для звільнення ніг потерпілого під рульовою колонкою транспортного засобу. Далі деблокували постраждалого з авто та транспортували на імобілізаційних ношах до карети невідкладної медичної допомоги.
Його госпіталізували. У салоні разом з ним перебувала ще одна пасажирка, вона не постраждала.
Водій та пасажири маршрутного таксі також не постраждали. За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Поліція з’ясовує усі обставини ДТП.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє поліція Волині.
За фактом автопригоди слідчі розпочали кримінальне провадження. За кермом легковика перебував 27-річний житель Локачинського району. Водій, ймовірно, не впорався з керуванням, виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся із рейсовим автобусом I-VAN сполученням «Підгайці-Забороль».
Внаслідок автопригоди водій легковика отримав тілесні ушкодження. Його було заблоковано в автівці, повідомляє Управління ДСНС у Волинській області.
Рятувальники за допомогою акумуляторного універсального гідроінструменту «Weber» від’єднали передні та задні двері в атівці зі сторони водія, а гідравлічними ножицями дві передні та дві бокові стійки автомобіля, надрізали дах машини та зняли. У цей момент фельдшер-рятувальник накрив термоковдрою потерпілого, а лікарі швидкої допомоги провели фіксацію шийного відділу хребта водія.
Після цього рятувальники за допомогою гідравлічного акумуляторного домкрата розтисли передню частину рульової колонки і панелі приладів для звільнення ніг потерпілого під рульовою колонкою транспортного засобу. Далі деблокували постраждалого з авто та транспортували на імобілізаційних ношах до карети невідкладної медичної допомоги.
Його госпіталізували. У салоні разом з ним перебувала ще одна пасажирка, вона не постраждала.
Водій та пасажири маршрутного таксі також не постраждали. За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Поліція з’ясовує усі обставини ДТП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Офіс генпрокурора перевіряє інформацію про розчленування українського військового росіянами
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52
День Повітряних сил по-футбольному: у Луцьку на турнірі змагаються вісім команд. Фото
Сьогодні 16:23
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:23
З братом повернулися з-за кордону і пішли у військо: на Волині прощалися з Героєм Володимиром Гаврилюком
Сьогодні 14:57
Сьогодні 14:57
На Камінь-Каширщині загасили пожежу господарської будівлі
Сьогодні 14:28
Сьогодні 14:28
У Луцьку попрощалися з Героєм Романом Самусіком
Сьогодні 13:59
Сьогодні 13:59
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.