На дороги Ковеля виїхали ретроавто. Відео
![](/files/news/2017/08-28/225538/20170828-wbmm-24kb.jpg)
Ковелем проїхали ретроавтомобілі. Більшості із цих автомобілів та мотоциклів доля пророкувала дорогу на звалище металобрухту. А вони виїхали на парад: автопробігом у день незалежності України ковельчани агітували за історичну пам'ять та нове життя раритетів на колесах, інформує Волинь нова.
“Деякі транспортні засоби мали одну дорогу — на металобрухт. Але з ініціативи тепер уже нових власників цих автомобілів їх почали відновлювати. Робити їм реанімацію, щоб люди побачили, що є такі автомобілі, якими керували ще наші діди та батьки. Завдання в тому, щоб зберегти дані транспортні засоби в їхньому оригінальному вигляді, або з дещо модернізувати їх...” - розповідає співорганізатор автопробігу Олександр Романюк.
Найбільш масовим екземпляром колекції ретро-автомобілів Ковеля стала "Волга". Сам Олександр приїхав на старенькому ГАЗ 69. Ретро машини на площі одразу привертають увагу дітей: майбутні водії та механіки залюбки позують для фото, пробують себе за кермом.
Містом проїхалися “Крайслер Плімут Гран Фьюрі” з восьмициліндровим двигуном об'ємом 5,2 літра, “Волинянки”. Були і саморобки, як от “Челленджер”, який своїми руками сконструювали пенсіонер Василь Коцюбчик та його друзі. Найбільш масовим екземпляром колекції ретро-автомобілів Ковеля стала "Волга".
Ковельські власники ретро автомобілів знову планують зібратись в дорогу на Покрову. І у ще більш представницькому складі учасників.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
“Деякі транспортні засоби мали одну дорогу — на металобрухт. Але з ініціативи тепер уже нових власників цих автомобілів їх почали відновлювати. Робити їм реанімацію, щоб люди побачили, що є такі автомобілі, якими керували ще наші діди та батьки. Завдання в тому, щоб зберегти дані транспортні засоби в їхньому оригінальному вигляді, або з дещо модернізувати їх...” - розповідає співорганізатор автопробігу Олександр Романюк.
Найбільш масовим екземпляром колекції ретро-автомобілів Ковеля стала "Волга". Сам Олександр приїхав на старенькому ГАЗ 69. Ретро машини на площі одразу привертають увагу дітей: майбутні водії та механіки залюбки позують для фото, пробують себе за кермом.
Містом проїхалися “Крайслер Плімут Гран Фьюрі” з восьмициліндровим двигуном об'ємом 5,2 літра, “Волинянки”. Були і саморобки, як от “Челленджер”, який своїми руками сконструювали пенсіонер Василь Коцюбчик та його друзі. Найбільш масовим екземпляром колекції ретро-автомобілів Ковеля стала "Волга".
Ковельські власники ретро автомобілів знову планують зібратись в дорогу на Покрову. І у ще більш представницькому складі учасників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На місці загинув пасажир мотоцикла: волинянина посадили на 5 років, бо п’яним врізався у відбійник![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:17
На тілі були порізи: встановили особу жінки, тіло якої знайшли у Луцьку поблизу Стиру![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:28
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 16:28
У Луцьку патрульні затримали водія Audi з наркотиками
Сьогодні 16:12
Сьогодні 16:12
Вносив у «Шлях» як своїх водіїв: перевізник з Волині допоміг незаконно виїхати в ЄС 17 чоловікам
Сьогодні 15:56
Сьогодні 15:56
Порушував ПДР, був п’яний та не отримував водійського посвідчення: рівненські патрульні зупинили горе-водія з Волині
Сьогодні 15:39
Сьогодні 15:39
Кабмін розширив перелік пріоритетних видатків
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
Де і як замовити товари для котів з доставкою додому?
Сьогодні 15:06
Сьогодні 15:06
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.