У Чернівецькій області град розтрощив весь автопарк районної поліції
![](/resize/450x333/r/files/news/2019/08-14/274566/1565773015-4785.jpg)
У Чернівецькій області місцева влада підраховує збитки, завдані потужною зливою із градом у місті Сторожинець.
Як повідомив сьогодні голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян у Facebook, раптова негода пошкодила весь автомобільний парк Сторожинецького відділу поліції, також негодою знищено 70% покрівлі будівлі Сторожинецької ЗОШ №1, пошкоджено її несучу конструкцію та вибито вікна.
За словами чиновника, схожа ситуація виникла і в районній лікарні, де дощ підтопив 4-й поверх приміщення.
За інформацією прес-служби управління ДСНС у Чернівецькій області, внаслідок негоди пошкоджено загалом покрівлі чотирьох навчальних закладів та дахи житлових будинків на щонайменше 12-ти вулицях райцентру.
Станом на ранок 14 серпня 26 населених пунктів області залишаються без електропостачання, додали у прес-службі ДСНС в області.
Як повідомили кореспонденту УНІАН у Сторожинецькій центральній районній лікарні, внаслідок негоди постраждала одна мешканка Сторожинця, 1962 року народження. У постраждалої була забійна рана голови, стан задовільний. Жительку оглянули медики, надали медичну допомогу та відпустили додому.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомив сьогодні голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян у Facebook, раптова негода пошкодила весь автомобільний парк Сторожинецького відділу поліції, також негодою знищено 70% покрівлі будівлі Сторожинецької ЗОШ №1, пошкоджено її несучу конструкцію та вибито вікна.
За словами чиновника, схожа ситуація виникла і в районній лікарні, де дощ підтопив 4-й поверх приміщення.
За інформацією прес-служби управління ДСНС у Чернівецькій області, внаслідок негоди пошкоджено загалом покрівлі чотирьох навчальних закладів та дахи житлових будинків на щонайменше 12-ти вулицях райцентру.
Станом на ранок 14 серпня 26 населених пунктів області залишаються без електропостачання, додали у прес-службі ДСНС в області.
Як повідомили кореспонденту УНІАН у Сторожинецькій центральній районній лікарні, внаслідок негоди постраждала одна мешканка Сторожинця, 1962 року народження. У постраждалої була забійна рана голови, стан задовільний. Жительку оглянули медики, надали медичну допомогу та відпустили додому.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Ратному попрощалися з Героєм Юрієм Сарапіним
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
За шість місяців на Волині виявили понад 260 випадків хронічного вірусного гепатиту В та С
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
Понад 700 тисяч боргів за комуналку: де в Україні найбільше боржників та скільки їх на Волині
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
«Ненароджені для війни»: у Луцьку запрошують на виставу від Третьої штурмової бригади
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Понад 13% усіх ув’язнених підписали контракт із ЗСУ
Сьогодні 06:44
Сьогодні 06:44
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.