У Черкасах встановили рекорд, граючи у футбол цілу добу
![](/resize/450x269/r/files/news/2018/08-25/251727/2456b3.jpeg)
В місті Черкаси встановили спортивний рекорд. Впродовж 24-ох годин, без перерви та відпочинку, містяни грали у футбол на центральному стадіоні. Національний рекорд приурочили до 27-ї річниці Незалежності, інформує канал 24.
Матч почався 23 серпня о 19:00 на "Центральному стадіоні" і тривав до 19:00 24 серпня. Зустріч закінчилася з рахунком 109:109. Рекорд зафіксували представники національного реєстру рекордів України.
Всього в матчі взяли участь 1 174 людей. Наймолодшому учаснику було 8 років, найстаршому – 72 роки.Після закінчення поєдинку на головній спортивній арені Черкас розпочався святковий концерт за участю груп "Сонце в кишені", "ХАС", "GG Гуляйгород" і DILEMMA.
"Добу ще ніхто не наважувався грати, але Черкаси показали, що це можливо", – зазначив представник Національного реєстру рекордів України Олексій Янкович.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Матч почався 23 серпня о 19:00 на "Центральному стадіоні" і тривав до 19:00 24 серпня. Зустріч закінчилася з рахунком 109:109. Рекорд зафіксували представники національного реєстру рекордів України.
Всього в матчі взяли участь 1 174 людей. Наймолодшому учаснику було 8 років, найстаршому – 72 роки.Після закінчення поєдинку на головній спортивній арені Черкас розпочався святковий концерт за участю груп "Сонце в кишені", "ХАС", "GG Гуляйгород" і DILEMMA.
"Добу ще ніхто не наважувався грати, але Черкаси показали, що це можливо", – зазначив представник Національного реєстру рекордів України Олексій Янкович.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722708831)
Луцьк
Показати IP
26 Серпня 2018 09:14
До Нашого чемпіона по набиванню м'яча їм ще далеко.
Втік з військової частини: п’яний волинянин погрожував дружині розправою та виганяв з дому![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:07
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:07
Покусав за сідниці та руки: на Волині алабай накинувся на жінку, яка їхала велосипедом на роботу![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:14
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:14
Волинянин після повернення з війни навчив собаку допомагати військовим із реабілітацією
Сьогодні 17:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:16
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.