USD 41.50 41.95
  • USD 41.50 41.95
  • EUR 41.65 42.00
  • PLN 10.50 10.70

У Будинку панахиди Луцька завершили капітальний ремонт. Фото

1 Листопада 2023 16:24
Завершився капітальний ремонт Будинку панахиди, який розташований у Луцьку на проспекті Василя Мойсея, 8.

Про це інформують у міськраді.

Тут якісно оновили фасад приміщення, замінили покрівлю та дерев’яні конструкції, замінили вікна, зробили нові сходи та пандус. Всередині пофарбовано стіни та стелю.

До слова, востаннє будинок панахиди ремонтували більше десяти років тому. Тоді зробили відмостку та поклали плитку перед входом.

Читати ще: У перебудований корпус луцького вишу скоро заселятимуть переселенців

Як зазначили в міськраді, якби ремонтні роботи не почали вже цього року, то історична будівля могла б зруйнуватися. Адже затікав дах, пандус, у приміщенні з'являлася цвіль.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
ветфельдшер Показати IP 1 Листопада 2023 17:00
Красивий будинок. Тепер тут покійникам буде дуже комфортно.
Лучанка до ветфельдшер Показати IP 1 Листопада 2023 17:36
Для чого писати такі дурнуваті коментарі? Красивий тобі будинок???????
Хамло до ветфельдшер Показати IP 1 Листопада 2023 18:06
Ти не розумієш. Є кошти - треба освоїти.
ветфельдшер Показати IP 1 Листопада 2023 19:15
24 лютого 2022 року докорінно змінило економічну політику держави Україна. І на ті кошти, які він має на увазі, є багато дірок. Виконавчі комітети відповідних місцевих рад, місцеві державні адміністрації, військово-цивільні адміністрації або військові адміністрації можуть приймати рішення про перерахування коштів з місцевого бюджету державному бюджету з метою відсічі збройної агресії ворога. Цим сказано все.
Укр Показати IP 1 Листопада 2023 20:24
Що б у місті не зробила влада, нашим людям все не так! Що поганого у ремонті будинку панахиди за бюджетні кошти? Що поганого, що рідні покійного зможуть у пристойному приміщенні провести останні години скорботи?
Покровський до Укр Показати IP 1 Листопада 2023 22:46
Не звертайте уваги! Це депутатам "Свідомих" не йдеться, що їхньому барину не дали протягнути "земельне питання" у міській раді. Там вже на Конкуренті "расслєдованія" одне за другим йдуть проти Поліщука. Майже не замовні. То не виключено, що вони і сюди троляк понаганяли, створювати "суспільне невдоволення".
Анонім до Укр Показати IP 2 Листопада 2023 09:27
Може краще ці гроші віддати на придбання зброї, яка захистить тих живих, що захищають нас?
Вася Олика ПЛ Показати IP 2 Листопада 2023 01:05
Балкон для овацій ???
Клава Показати IP 2 Листопада 2023 17:59
Норм !!! Якісно, функційно усе по темі. Нехай тільки повернеться язик у підарів робити пред'яви Поліщуку ...