У боржників за компослуги зможуть арештувати майно та обмежити виїзд за кордон
![](/files/news/2019/11-09/280129/456.jpg)
Після рішення суду, у тих, хто систематично не сплачує рахунки за комунальні послуги, зможуть заарештувати майно і обмежити виїзд за кордон, застерегли у Київській міській державній адміністрації.
Так, борги за компослуги мають близько 5% споживачів у Києві, повідомляє 24 канал. І саме на них припадає 60% суми загальної заборгованості киян, повідомили у пресслужбі КМДА у фейсбуці. За деякими рахунками борги сягають сотень тисяч гривень, а люди відмовляються укладати договір реструктуризації суми боргу.
«Щоб врегулювати питання заборгованості шляхом укладення договорів розстрочення, достатньо звернутися до найближчого «Центру комунального сервісу» з необхідними документами та обрати оптимальний термін для погашення боргу», – розповів гендиректор комунального концерну «Центр комунального сервісу» Андрій Щербина.
За його словами, якщо ж людина не реагує на повідомлення, заклики сплатити за спожиті компослуги, свідомо накопичує борги, не звертається по допомогу, то справу можуть передати до суду. А вже за рішенням суду на боржника накладають санкції – від заборони виїзду за кордон до арешту рухомого й нерухомого майна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Так, борги за компослуги мають близько 5% споживачів у Києві, повідомляє 24 канал. І саме на них припадає 60% суми загальної заборгованості киян, повідомили у пресслужбі КМДА у фейсбуці. За деякими рахунками борги сягають сотень тисяч гривень, а люди відмовляються укладати договір реструктуризації суми боргу.
«Щоб врегулювати питання заборгованості шляхом укладення договорів розстрочення, достатньо звернутися до найближчого «Центру комунального сервісу» з необхідними документами та обрати оптимальний термін для погашення боргу», – розповів гендиректор комунального концерну «Центр комунального сервісу» Андрій Щербина.
За його словами, якщо ж людина не реагує на повідомлення, заклики сплатити за спожиті компослуги, свідомо накопичує борги, не звертається по допомогу, то справу можуть передати до суду. А вже за рішенням суду на боржника накладають санкції – від заборони виїзду за кордон до арешту рухомого й нерухомого майна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1722450843)
скептик
Показати IP
9 Листопада 2019 15:45
а хто буде штрафувати монополістів постачання комунальних послуг за необгрунтовано завищені тарифи ?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722450843)
Павлик Морозов
Показати IP
9 Листопада 2019 16:11
Ворон ворону око не виклює. Ми для них бидло, а тому зараз вони зверху бо диктують умови та завжди будуть праві поки вони при владі. Ось і все.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722450843)
Споживач
Показати IP
9 Листопада 2019 17:53
А що їм повинні премії виписувати.Хоча договорів з споживачами немає,а Закон про ЖКП вимагає оплату виключно за договірними відносинами,та і жеки вже поза законом і нехай тепер доказують в судах.А такі позови навіть не повинні прийматися,зачароване коло.Правда газ і електроенергія-це товар,а все інше послуги.От за товар точно потрібно платити.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722450843)
Анонім
Показати IP
9 Листопада 2019 18:30
Давно пора щось робити з тими боржниками,одні платять,а інші не хочуть,я розумію якщо не можуть,знаю людей які мають гроші і борги до 10 тисяч.
Ще одна парафія у Луцькому районі приєдналась до ПЦУ
Сьогодні 21:15
Сьогодні 21:15
Внаслідок захворювання помер військовий з Волині Іван Котюк
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцьку парочка злодіїв поцупила телефон в школяра
Сьогодні 20:19
Сьогодні 20:19
Кабмін призначив премії двом волинянам за особливі досягнення молоді у розбудові України
Сьогодні 20:01
Сьогодні 20:01
Україна отримала першу партію винищувачів F-16, – Bloomberg
Сьогодні 19:24
Сьогодні 19:24
У Луцьку створять Інститут міста![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:05
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:05
П'ять «шахедів» уночі залетіли у Білорусь
Сьогодні 18:26
Сьогодні 18:26
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.