У Бердянську та Енергодарі люди вийшли на мітинг. Окупанти затримують людей
В окупованому росіянами Бердянську Запорізької області місцеві жителі вийшли на проукраїнський мітинг з синьо-жовтою символікою. Люди вимагають, аби загарбники пішли з міста за напрямком корабля. На що окупанти почали розганяти мирний протест насильницькими методами.
Відео мітингу поширюють у телеграм-каналах, пердає ТСН.
Мітингувальники з прапорами України в руках співали українські пісні. На протест проти окупації вийшли як дорослі, так і діти. Мирна акція не сподобался окупантам, на що вони почали затримувати мітингувальників та нещадно бити. Також для розгону людей окупанти здійснили кілька пострілів у повітря.Жителі Енергодара 20 березня зібралися на акцію протесту проти затримання російськими військовими цивільних жителів міста. Зібратися на мітинг городян закликав мер міста Дмитро Орлов після викрадення його першого заступника Івана Самойдюка.
Під час акції її учасники скандували «Героям Слава» і «Самойдюка». Відповідне відео оприлюднив мер Енергодару.
Також Дмитро Орлов під час мітингу повідомив, що захід має на меті припинити викрадення російськими військами цивільного населення. За словами мера, він спільно з українською владою веде консультації щодо шляхів звільнення вже затриманих енергодарців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відео мітингу поширюють у телеграм-каналах, пердає ТСН.
Мітингувальники з прапорами України в руках співали українські пісні. На протест проти окупації вийшли як дорослі, так і діти. Мирна акція не сподобался окупантам, на що вони почали затримувати мітингувальників та нещадно бити. Також для розгону людей окупанти здійснили кілька пострілів у повітря.Жителі Енергодара 20 березня зібралися на акцію протесту проти затримання російськими військовими цивільних жителів міста. Зібратися на мітинг городян закликав мер міста Дмитро Орлов після викрадення його першого заступника Івана Самойдюка.
Під час акції її учасники скандували «Героям Слава» і «Самойдюка». Відповідне відео оприлюднив мер Енергодару.
Також Дмитро Орлов під час мітингу повідомив, що захід має на меті припинити викрадення російськими військами цивільного населення. За словами мера, він спільно з українською владою веде консультації щодо шляхів звільнення вже затриманих енергодарців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
23 липня: свята, події, факти. Всесвітній день бабусь, дідусів та людей поважного віку
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
ЄС схвалив першу в історії військову допомогу Вірменії
22 Липня 2024 23:38
22 Липня 2024 23:38
Британська розвідка назвала чисельність співробітників Росгвардії на війні з Україною
22 Липня 2024 23:18
22 Липня 2024 23:18
Для 100-ї ОМБр коштом працівників Луцької міськради придбали позашляховик
22 Липня 2024 23:00
22 Липня 2024 23:00
Рейтинги Гарріс і Трампа дуже близькі, – WP
22 Липня 2024 22:39
22 Липня 2024 22:39
У громаді на Волині оздоровлюють дітей, постраждалих від війни
22 Липня 2024 22:22
22 Липня 2024 22:22
Лучанка продала спільну квартиру без відома колишнього. Що вирішив суд
22 Липня 2024 22:02
22 Липня 2024 22:02
Волинянин захворів на ботулізм. Причина – м’ясні і грибні консерви
22 Липня 2024 21:45
22 Липня 2024 21:45
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.