Тисячі лучан пересіли на залізних коней: у місті – велодень. Фото
![](/resize/450x336/r/files/news/2021/05-23/315704/photo_2021-05-23_11-53-55 (3)w.jpg)
Масовий велопробіг вулицями Луцька, приурочений до Всеукраїнської акції «Велодень-2021», відбувся сьогодні, 23 травня. Мета заходу – популяризація велосипеда як зручного та екологічного виду транспорту.
Для багатьох шанувальників велосипедів цей день став справжнім довгоочікуваним святом. Адже минулоріч захід скасували через локдаун. Відзначимо, що велодні у Луцьку проводять з 2007 року.
Сьогодні ж юні та дорослі учасники акції зі своїм транспортом зібралися на парковці біля ТРЦ «ПортСіті». Дво-, три- й чотириколісні. Одно- та багатомісні – стільки велосипедів найрізноманітніших конструкцій одразу годі побачити жодного іншого дня. Не став на заваді й нічний дощ, який змусив учасників добряче попереживати, чи не буде свято скасовано.
Оскільки реєстрація цьогоріч відбувалася онлайн, то велопробіг розпочався майже вчасно – о 10.08. Колона залізних коней, прикрашених кульками та прапорцями, рушила за таким маршрутом: ТРЦ «ПортСіті» – проспект Соборності – проспект Молоді – проспект Відродження – вулиця Рівненська – проспект Волі – Театральний майдан – вулиця Винниченка – проспект Василя Мойсея – проспект Перемоги – ТРЦ «ПортСіті».Безпеку учасників під час руху колони забезпечували працівники патрульної поліції. Приємно, що велопробіг минув вдало. Дрібні поломки та сходження з траси, звичайно, траплялися, однак серйозних інцидентів не було.
Після фінішу велосвято продовжилося. Усі зареєстровані учасники, а їх на той момент було 902 лише у онлайн формі і кількість додавалася, мали шанс отримати велосипед.
Олександр ДУРМАНЕНКО
Фото автора
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Для багатьох шанувальників велосипедів цей день став справжнім довгоочікуваним святом. Адже минулоріч захід скасували через локдаун. Відзначимо, що велодні у Луцьку проводять з 2007 року.
Сьогодні ж юні та дорослі учасники акції зі своїм транспортом зібралися на парковці біля ТРЦ «ПортСіті». Дво-, три- й чотириколісні. Одно- та багатомісні – стільки велосипедів найрізноманітніших конструкцій одразу годі побачити жодного іншого дня. Не став на заваді й нічний дощ, який змусив учасників добряче попереживати, чи не буде свято скасовано.
Оскільки реєстрація цьогоріч відбувалася онлайн, то велопробіг розпочався майже вчасно – о 10.08. Колона залізних коней, прикрашених кульками та прапорцями, рушила за таким маршрутом: ТРЦ «ПортСіті» – проспект Соборності – проспект Молоді – проспект Відродження – вулиця Рівненська – проспект Волі – Театральний майдан – вулиця Винниченка – проспект Василя Мойсея – проспект Перемоги – ТРЦ «ПортСіті».Безпеку учасників під час руху колони забезпечували працівники патрульної поліції. Приємно, що велопробіг минув вдало. Дрібні поломки та сходження з траси, звичайно, траплялися, однак серйозних інцидентів не було.
Після фінішу велосвято продовжилося. Усі зареєстровані учасники, а їх на той момент було 902 лише у онлайн формі і кількість додавалася, мали шанс отримати велосипед.
Олександр ДУРМАНЕНКО
Фото автора
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1721495561)
Пішохід
Показати IP
23 Травня 2021 13:00
Раз в рік перекривати дороги, щоб жителі покатались велосипедами.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721495561)
Анонім до Пішохід
Показати IP
23 Травня 2021 13:31
Забули як щомісяця перекривали?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721495561)
Їван з Гнідави
Показати IP
23 Травня 2021 17:26
А чого мер без велоекіпіровки ? Нарушаєм, нарушаєм ...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721495561)
Ігор
Показати IP
24 Травня 2021 13:50
Слабка організація велопрбігу. Автомобілі нам переїджали дорогу, замикання колони поліцейським автотранспортом не відбувалось.
Серед травмованих – троє дітей, водійка ВАЗа бореться за життя: деталі смертельної ДТП поблизу Любомля
Сьогодні 19:52
Сьогодні 19:52
Громада на Волині продає млин за 440 тисяч. Фото
Сьогодні 18:56
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:56
Поблизу Луцька не розминулися два Renault
Сьогодні 18:28
Сьогодні 18:28
У Бангладеш під час масштабних протестів загинула сотня людей, по всій країні ввели комендантську годину
Сьогодні 18:00
Сьогодні 18:00
Ситуація на лінії зіткнення – під контролем ЗСУ, – Генштаб
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
В Україні запрацювала гаряча лінія з питань енергетики
Сьогодні 16:08
Сьогодні 16:08
На Волині – смертельна ДТП: зіштовхнулися Audi та ВАЗ
Сьогодні 15:12
Сьогодні 15:12
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.