Тварини також хочуть свята. Луцький зоопарк чекає відвідувачів. Фото
![](/resize/450x300/r/files/news/2020/12-31/306980/43w.jpg)
Цього року в Луцькому зоопарку вирішили, що треба влаштувати святковий настрій не лише відвідувачам, а й їхнім підопічним. Тож у вольєрах з’явилися кумедні сніговики, штучні ялинки, новорічні віночки, з якими тваринки можуть не лише погратися, а й поскубати з них чогось смачненького.
Луцький зоопарк вже давно перестав бути банальним звіринцем. Він став місцем повноцінного відпочинку, єднання з природою. Щоразу відвідувачів тішать тематичні фотозони, де можна зробити фото на згадку. А цього року вирішили, що новорічного настрою треба додати і тваринам.«Цього року ми робимо свято тваринам. Працівники підійшли відповідально до завдання створити казковий і святковий настрій тваринам в зоопарку. Тож ми задекорували наші вольєри. Хтось з працівників малював на вікнах, вирізав сніжинки, хтось – виконував поробки: пиляв, клеїв», - розповідає директорка зоопарку Людмила Денисенко.Вона додає: якщо тварини раніше отримували їжу не тільки порційно, а її ще й ховали по вольєрах, щоб тваринки могли шукати і почували себе як в природі, то цього року в них їжа висить навіть на штучно створених ялинках. Так, до прикладу, папугам прикрасили вольєр сушеними апельсинами, щоб вони могли час від часу їх скубати.Звичайно, прикрашаючи домівки мешканців зоопарку, подбали і про їх безпеку: до прикладу, вольєри бешкетників-мангобеїв, які розкидають все підряд і можуть пошкодити іграшки, декорували ззовні.
Прикрасили вольєр і рисі Марисі. Гостровуха красуня має ще один об’єкт об який можна поточити кігті. А у лисичок та сурикатів поселилися сніговички. Цьогоріч в зоопарку з’явилася і власна Снігуронька – біла лисичка Арія, яка віднедавна стала новою улюбленицею відвідувачів.На жаль, у зв’язку з карантиними обмеженнями, цього року довелося відмовитися від проведення традиційних святкувань, проте лучани не забувають про улюблений звіринець.«У нас є вже й постійні відвідувачі, є мамочки, які стабільно двічі на тиждень тут гуляють з дітками», - розповідає працівниця зоопарку Тетяна Пономарьова.Луцький зоопарк працюватиме і 1 січня. Відвідувачів чекатимуть з 11.00 до 16.30. А на згадку тут можна й придбати календар на 2021 рік зі світлинами підопічних зоопарку.«Ми чекатимемо на відвідувачів, хто захоче отримати позитивні емоції в новому році чи просто поспостерігати, як живуть тварини у зимовий період», - наголошує Людмила Денисенко.
Тепла погода дозволяє ненадовго навіть випускати теплолюбних звірів з вольєрів на свіже повітря. А якщо вони не на вулиці – то побачити їх можна через великі і чисті вікна. Єдині, кого взимку не побачиш – ведмеді. Цього року вони набрали жирового запасу, вирили собі барліг і сплять.
Зате пара чорночубих мангобеїв Дарина і Льончик радо показують свого малюка – Любарта. А п’ятимісячна левичка Лана вже стала для всіх втіхою.Зимуватимуть на вулиці папуги-монахи, які звичні до нашого клімату. Вони так освоїлися в Луцькому зоопарку, що взялися зводити собі гніздо. Хоча, правильніше варто називати їх житло «гуртожитком», адже з гілок ці папуги звили собі двоповерхову конструкцію з ходами, де можуть спокійно жити. Працівники тільки приносили матеріали, а маленькі трудівники кропітливо прилаштовували гілки.
«Хочеться, щоб були скасовані заборони на проведення свят, бо ми вже засумували за дійствами, що проводилися в зоопарку: свято гарбуза, ніч на купала, день зустрічі перелітних птахів. Не полишаємо надії і в 2021 році невеликими кроками будемо йти до створення тераріуму. Ще плануємо зробити експозицію для маленьких приматів, які сьогодні мешкають в бухгалтерії, але їх хочеться показати відвідувачам зоопарку», - ділиться задумами на новий рік Людмила Денисенко.Ще одне з завдань, над яким тут працюють – розширення площі. Є вже домовленості, що зоопарк отримає додаткові 2-2,5 га в напрямку вулиці Глушець.
«За рахунок розширення площі ми зможемо зробити якісніші і просторіші вольєри, там буде більш адаптоване середовище. Взагалі в планах, щоб було два різних зоопарки: один – більш природній, де людина буде ходити вузькими доріжками, а цю частину лишити європейською з мощенням. І ще хотілося б, щоб у нас було два входи: з вулиці Глушець і з парку, щоб відвідувачі могли собі вибирати», - додає директорка зоопарку.
Фото Олександра Дурманенка
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Луцький зоопарк вже давно перестав бути банальним звіринцем. Він став місцем повноцінного відпочинку, єднання з природою. Щоразу відвідувачів тішать тематичні фотозони, де можна зробити фото на згадку. А цього року вирішили, що новорічного настрою треба додати і тваринам.«Цього року ми робимо свято тваринам. Працівники підійшли відповідально до завдання створити казковий і святковий настрій тваринам в зоопарку. Тож ми задекорували наші вольєри. Хтось з працівників малював на вікнах, вирізав сніжинки, хтось – виконував поробки: пиляв, клеїв», - розповідає директорка зоопарку Людмила Денисенко.Вона додає: якщо тварини раніше отримували їжу не тільки порційно, а її ще й ховали по вольєрах, щоб тваринки могли шукати і почували себе як в природі, то цього року в них їжа висить навіть на штучно створених ялинках. Так, до прикладу, папугам прикрасили вольєр сушеними апельсинами, щоб вони могли час від часу їх скубати.Звичайно, прикрашаючи домівки мешканців зоопарку, подбали і про їх безпеку: до прикладу, вольєри бешкетників-мангобеїв, які розкидають все підряд і можуть пошкодити іграшки, декорували ззовні.
Прикрасили вольєр і рисі Марисі. Гостровуха красуня має ще один об’єкт об який можна поточити кігті. А у лисичок та сурикатів поселилися сніговички. Цьогоріч в зоопарку з’явилася і власна Снігуронька – біла лисичка Арія, яка віднедавна стала новою улюбленицею відвідувачів.На жаль, у зв’язку з карантиними обмеженнями, цього року довелося відмовитися від проведення традиційних святкувань, проте лучани не забувають про улюблений звіринець.«У нас є вже й постійні відвідувачі, є мамочки, які стабільно двічі на тиждень тут гуляють з дітками», - розповідає працівниця зоопарку Тетяна Пономарьова.Луцький зоопарк працюватиме і 1 січня. Відвідувачів чекатимуть з 11.00 до 16.30. А на згадку тут можна й придбати календар на 2021 рік зі світлинами підопічних зоопарку.«Ми чекатимемо на відвідувачів, хто захоче отримати позитивні емоції в новому році чи просто поспостерігати, як живуть тварини у зимовий період», - наголошує Людмила Денисенко.
Тепла погода дозволяє ненадовго навіть випускати теплолюбних звірів з вольєрів на свіже повітря. А якщо вони не на вулиці – то побачити їх можна через великі і чисті вікна. Єдині, кого взимку не побачиш – ведмеді. Цього року вони набрали жирового запасу, вирили собі барліг і сплять.
Зате пара чорночубих мангобеїв Дарина і Льончик радо показують свого малюка – Любарта. А п’ятимісячна левичка Лана вже стала для всіх втіхою.Зимуватимуть на вулиці папуги-монахи, які звичні до нашого клімату. Вони так освоїлися в Луцькому зоопарку, що взялися зводити собі гніздо. Хоча, правильніше варто називати їх житло «гуртожитком», адже з гілок ці папуги звили собі двоповерхову конструкцію з ходами, де можуть спокійно жити. Працівники тільки приносили матеріали, а маленькі трудівники кропітливо прилаштовували гілки.
«Хочеться, щоб були скасовані заборони на проведення свят, бо ми вже засумували за дійствами, що проводилися в зоопарку: свято гарбуза, ніч на купала, день зустрічі перелітних птахів. Не полишаємо надії і в 2021 році невеликими кроками будемо йти до створення тераріуму. Ще плануємо зробити експозицію для маленьких приматів, які сьогодні мешкають в бухгалтерії, але їх хочеться показати відвідувачам зоопарку», - ділиться задумами на новий рік Людмила Денисенко.Ще одне з завдань, над яким тут працюють – розширення площі. Є вже домовленості, що зоопарк отримає додаткові 2-2,5 га в напрямку вулиці Глушець.
«За рахунок розширення площі ми зможемо зробити якісніші і просторіші вольєри, там буде більш адаптоване середовище. Взагалі в планах, щоб було два різних зоопарки: один – більш природній, де людина буде ходити вузькими доріжками, а цю частину лишити європейською з мощенням. І ще хотілося б, щоб у нас було два входи: з вулиці Глушець і з парку, щоб відвідувачі могли собі вибирати», - додає директорка зоопарку.
Фото Олександра Дурманенка
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1721518535)
Лучанка
Показати IP
31 Грудня 2020 22:31
Яка милість! Точно йдемо на вихідних у зоопарк
![](/public/images/user_no_foto.png?1721518535)
Білка
Показати IP
1 Січня 2021 04:10
Навіщо Ви білку в клітці тримаєте? Хай бігає собі по парку.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721518535)
Ксюша
Показати IP
1 Січня 2021 16:54
Тварини хочуть спокою. Їм люди до с*аки
21 липня: свята, події, факти. День металургів і гірників в Україні та Міжнародний день нездорової їжі
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сьома людина на планеті вилікувалася від ВІЛ: що відомо про дивовижний випадок
20 Липня 2024 23:36
20 Липня 2024 23:36
Відбувся штрафом: судили волинянина, який купив посвідчення тракториста![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
На луцьких ринках перевіряють кавуни: чи є в них нітрати
20 Липня 2024 22:40
20 Липня 2024 22:40
Був найкращим чоловіком і татом: у Любешеві попрощалися з Героєм Сергієм Зімичем
20 Липня 2024 22:12
20 Липня 2024 22:12
Відійшов у вічність волинський тренер з вільної боротьби Віктор Сиротинський
20 Липня 2024 21:44
20 Липня 2024 21:44
На Волині завтра застосовуватимуть графіки погодинного вимкнення електрики
20 Липня 2024 21:16
20 Липня 2024 21:16
На Любешівщині попрощалися з Героєм Ярославом Рудніком
20 Липня 2024 20:48
20 Липня 2024 20:48
Біля Луцька горіла суха трава: шукають паліїв
20 Липня 2024 20:20
20 Липня 2024 20:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.