«Тут іде битва й за щасливу долю моїх чотирьох дітей», – волинський тероборонівець на псевдо Шурик
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/10-19/370519/393692345_316733910973688_7548058951403677163_n.jpg)
Пан Олександр на псевдо Шурик – боєць другого взводу другої стрілецької роти Камінь-Каширського батальйону Волинської бригади тероборони.
У лютому 2022-го чоловік добровольцем став на захист Батьківщини. Попри те, що разом з коханою дружиною Оксаною вони виховують чотирьох неповнолітніх дітей – трьох синів і донечку. Про це пишуть на сторінці 100-ї бригади ТрО у Фейсбуці.
Упродовж десяти місяців Шурик ніс службу на півночі Волині, проте у грудні таки звільнився з лав ЗСУ (великій сім’ї було неабияк сутужно без тата).
Читати ще: Попри бронь, став до лав ЗСУ: у волинській бригаді ТрО служить педагог-стрілець на псевдо Дєрік
А на початку весни рідний батальйон пана Олександра – разом з іншими підрозділами бригади – вирушив виконувати бойові завдання на схід України. І чоловік вирішив повернутися на службу!
«Тут мої бойові побратими, тут вирішується доля України – зрештою, саме тут іде битва за щасливу долю і моїх чотирьох дітей! – впевнено каже волинський тероборонівець. – Іншого варіанта, як здобути Перемогу, ми просто не маємо. А ось у наших ворогів вибір таки є: або добровільно забратися з окупованих територій, або дочекатися вручення перепусток до пекла».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У лютому 2022-го чоловік добровольцем став на захист Батьківщини. Попри те, що разом з коханою дружиною Оксаною вони виховують чотирьох неповнолітніх дітей – трьох синів і донечку. Про це пишуть на сторінці 100-ї бригади ТрО у Фейсбуці.
Упродовж десяти місяців Шурик ніс службу на півночі Волині, проте у грудні таки звільнився з лав ЗСУ (великій сім’ї було неабияк сутужно без тата).
Читати ще: Попри бронь, став до лав ЗСУ: у волинській бригаді ТрО служить педагог-стрілець на псевдо Дєрік
А на початку весни рідний батальйон пана Олександра – разом з іншими підрозділами бригади – вирушив виконувати бойові завдання на схід України. І чоловік вирішив повернутися на службу!
«Тут мої бойові побратими, тут вирішується доля України – зрештою, саме тут іде битва за щасливу долю і моїх чотирьох дітей! – впевнено каже волинський тероборонівець. – Іншого варіанта, як здобути Перемогу, ми просто не маємо. А ось у наших ворогів вибір таки є: або добровільно забратися з окупованих територій, або дочекатися вручення перепусток до пекла».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722492885)
Патрiот
Показати IP
20 Жовтня 2023 13:19
Ти не повiриш-тебе обманули.
У Ратному попрощалися з Героєм Юрієм Сарапіним
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
За шість місяців на Волині виявили понад 260 випадків хронічного вірусного гепатиту В та С
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
Понад 700 тисяч боргів за комуналку: де в Україні найбільше боржників та скільки їх на Волині
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
«Ненароджені для війни»: у Луцьку запрошують на виставу від Третьої штурмової бригади
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Понад 13% усіх ув’язнених підписали контракт із ЗСУ
Сьогодні 06:44
Сьогодні 06:44
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.