USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 41.35 41.65
  • PLN 10.45 10.62

Цукор став дорожчим на 40%, курячі яйця – на 35%: в Україні ростуть ціни на продукти

8 Жовтня 2020 19:35
В Україні дорожчають продукти харчування, зокрема, за останніх два місяці вартість деяких зросла на 5-10%.

Про це повідомляє ТСН.ua.

Окремі категорії додали в ціні близько 30-40%. Так цукор став дорожчим на 40%, курячі яйця на 35%, а олія зросла в ціні на 30%.

Експерти кажуть, що такі тенденції пов’язані з ослабленою національною валютою, поганим врожаєм і подорожчанням продуктів у світі. У жовтні виробники товарів очікують чергове здорожчання на 10-15%.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
ігор луцький Показати IP 8 Жовтня 2020 20:01
Але інфляція в Україні 5-6%.Київські провладні економісти вміють рахувати.
))) Показати IP 8 Жовтня 2020 20:25
Це жити по новому від Зе, а ще воно запустило мале кредитування, що призвело до падіння відсоткових ставок до 7%, а ті кредити понабирають і не будуть віддавати як герой волинських новин Роман Бондарчук. Слуг Народу Геть, Порошенка Геть!
(***) до ))) Показати IP 8 Жовтня 2020 21:19
Прийміть заспокійливі.
123 до ))) Показати IP 8 Жовтня 2020 21:22
Чоловіче, проспіться. Порошенка вже пітора року як не при владі.
Петро до 123 Показати IP 8 Жовтня 2020 22:04
Але свинарчуки все при роботі і бюджетні фонди Паці Попрошенко і маріни Порошенко ніхто не скасовував. Маріна із здивуванням визнала що вона "політик" і балотужться від єврейської солідарності в Київську раду.. А що, паця Попрошенко вже не депутат і Єврейську солідарність вигнали з ВР разом з Герасімом, гочаренком і ірою "нєподстілкой" ? Я щось пропустив - "не при владі"? (Мердведчуку це не заважає домовлятися з х@@лом, та і ПОПа часто про домовленості з світовими політиками заявляє). Ви вже ботва визначтесь на чиїй вы оплаті : в мінКУМстеця чи напряму в попрошенка
Анонім Показати IP 8 Жовтня 2020 21:22
Мінімалку підняли-ціни вверх і поповзли
Петро до Анонім Показати IP 8 Жовтня 2020 22:06
Просто малюють гроші не підтверджені товаром.. Фантики .. От що буде після "виборів"..
Пенсіонер Показати IP 8 Жовтня 2020 22:57
А,що робити нам —здихати?
Ха Показати IP 9 Жовтня 2020 00:53
Про сало чого не написали --=- 120...160грн. за 1 кг.!
анон до Ха до Ха Показати IP 9 Жовтня 2020 09:24
та ну. в неділю 75 було. може м.ясо ?
Анонім Показати IP 9 Жовтня 2020 08:46
позорят україну.неграми нас простих людей зробили.немає нічого доброго у нас і не буде
Ага до Анонім Показати IP 9 Жовтня 2020 10:51
73% задоволені усім .що відбувається!