USD 41.00 41.40
  • USD 41.00 41.40
  • EUR 41.20 41.50
  • PLN 10.30 10.55

Центром Луцька їздила підвода з п'яними молодиками, одного з них затримали

15 Липня 2024 12:03
У Луцьку затримали пасажира підводи, яка їздила вулицями міста. Чоловік поводився агресивно та показував середній палець поліцейським.

14 липня місцеві тг-канали опублікували відео, на якому вулицями Луцька їздила гужова підвода. Пасажирами транспортного засобу були молоді люди, які знімали відео під час руху.

Читати ще: На водія і пасажира підводи, які їхали центром Луцька, склали протоколи

Пізніше стало відомо, що патрульна поліція зупинила транспортний засіб. Один із пасажирів почав поводити себе агресивно та показував середній палець поліцейським.

Правоохоронці скрутили молодика та одягли на нього кайданки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Лучанин Показати IP 15 Липня 2024 12:20
Хлопці певно їхали в ТЦК дані оновляти, бо ж терміни піджимають. Цікаво, за що були зупинені патрульними? Кінь не з того боку запряжений чи повороти не справні?
! Показати IP 15 Липня 2024 12:24
До ТЦК їх.
Їван з Гнідави Показати IP 15 Липня 2024 12:27
Готова фронтова кавалєрія !
ой чий то кінь стоїт Показати IP 15 Липня 2024 12:31
де такі бурики виросли? Обдовбані чи такі геть дурні? Герої. НУ-ну. Кінь мовчить, а всі ржуть. Весело. Напевне до СБОРА ПРИЇХАЛИ....
Кавун Показати IP 15 Липня 2024 13:33
Кінь возить баранів
добре до Кавун Показати IP 15 Липня 2024 14:05
Добре що кінь спокійний (на відміну від баранів). За що та банда того мужика з батогом (думаю що це власник коника) так напрягла? Добре заплати чи то захоплення чужого транспорту? Невже ніхто нікого не впізнає?
добре Показати IP 15 Липня 2024 14:09
А той, що пальців багато має, складає враження якогось дешевого мажорчика
Луцьк Показати IP 15 Липня 2024 14:52
Люди мають почуття безкарності - так не буває. Починайте слідувати законам і вимагайте того ж самого від влади.