USD 41.00 41.30
  • USD 41.00 41.30
  • EUR 41.00 41.30
  • PLN 10.35 10.50

Це не місце для паркування: водіїв просять забрати авто з території луцького ринку

18 Червня 2020 13:57
У Луцьку на території лівої частини колишнього ринку «Центральний», що обслуговувалась КП «Луцькі ринки», просять забрати припарковані автомобілі.

Про це повідомляє у фейсбуці департамент муніципальної варти Луцької міської ради.

«Звертаємося до власників транспортних засобів, що розміщені на території лівої сторони колишнього ринку «Центральний», що обслуговувалась КП «Луцькі ринки». Вказана земельна ділянка не є місцем для паркування транспортних засобів. Просимо власників прибрати авто сьогодні до 15.00. В інакшому випадку власники розміщених там авто будуть оштрафовані інспекторами з паркування. Також на місці в’їздів до вказаної ділянки будуть розміщені бетонні блоки», – йдеться у повідомленні.

Додатково повідомляємо, що авто можна припаркувати у відведених для цього територіях ПП «Скорпіон-Сервіс» та ФОП Пахолко Л.П.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
ігор луцький Показати IP 18 Червня 2020 14:53
Вже є новий власник ділянки?
Лучанин Показати IP 18 Червня 2020 14:53
Ну правильно, народу зась, бо ж ненажерам бабло не піде.
Віктор Показати IP 18 Червня 2020 15:34
Так в рішенні спеціальної комісії міської ради щодо непродовження договорів оренди земельних ділянок, підтриманного сесією, ще у 2018 році прописали, що там має бути парковка. Нас знову розвели........
Барига Показати IP 18 Червня 2020 15:56
Це місце для страйкування!
555 Показати IP 18 Червня 2020 21:56
так нехай міська зроить комунальну парковку,тим більше є спеціалізоване комунальне підприємство...
о-па Показати IP 18 Червня 2020 22:38
До базарників там була стоянка з відповідно встановленими дорожніми знаками "місце для стоянки". І ще в базарні дні (четвер, неділя) організовувалася виїздна торгівля з автолавок, вантажівок.
Дзвоніть на 103 Показати IP 19 Червня 2020 15:01
Заберіть свої довбані корита біля Старого ринку!