Три роки позбавлення волі: лучанина покарали за ухилення від призову
![](/resize/450x253/r/files/news/2023/12-19/374055/43373_b23e9.jpeg)
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Луцької окружної прокуратури суд визнав 39-річного жителя обласного центру Волині винуватим в ухиленні від призову за мобілізацією (ст. 336 КК України).
Про це повідомили у прокуратурі Волині.
Військовозобов'язаний чоловік, визнаний лікарською комісією здоровим і придатним до військової служби, 5 квітня 2023 року у приміщенні Луцького об'єднаного міського територіального центру комплектації та соціальної підтримки відмовився отримувати під особистий підпис персональну повістку про необхідність прибуття для відправки у складі команди для проходження служби в ЗСУ.
Читати ще: Не прийшов до ТЦК, бо був п’яний: волинянина за ухилення від мобілізації посадили на три роки
Жодних правових підстав на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації чоловік не мав, проте від призову ухилився і для відправки у складі команди для проходження служби не прибув.
Суд призначив йому покарання у виді трьох років позбавлення волі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у прокуратурі Волині.
Військовозобов'язаний чоловік, визнаний лікарською комісією здоровим і придатним до військової служби, 5 квітня 2023 року у приміщенні Луцького об'єднаного міського територіального центру комплектації та соціальної підтримки відмовився отримувати під особистий підпис персональну повістку про необхідність прибуття для відправки у складі команди для проходження служби в ЗСУ.
Читати ще: Не прийшов до ТЦК, бо був п’яний: волинянина за ухилення від мобілізації посадили на три роки
Жодних правових підстав на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації чоловік не мав, проте від призову ухилився і для відправки у складі команди для проходження служби не прибув.
Суд призначив йому покарання у виді трьох років позбавлення волі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1721200731)
Не гой
Показати IP
21 Грудня 2023 01:30
Обрав життя
![](/public/images/user_no_foto.png?1721200731)
Вважайте!!
Показати IP
21 Грудня 2023 03:36
Цим суддям треба запам'ятати що ще прийдуть і за ними. Час прийде.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721200731)
Олена
Показати IP
21 Грудня 2023 11:16
На боєприпаси грошей немає, а на величезні зрпл і премії є. Якась дивна в нас позиція влади, антинародна.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721200731)
? до Олена
Показати IP
21 Грудня 2023 11:50
Хто про що, а ви про гроші?
Поблизу Луцька трапилася ДТП, є постраждалі
Сьогодні 09:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:16
На війні загинув військовий з Волині Ярослав Руднік
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
На Камінь-Каширщині блискавка влучила в господарську будівлю
Сьогодні 08:42
Сьогодні 08:42
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.