Тренер ДЮСШ з Чернігова за $500 купив посвідчення військовозобов’язаного та хотів утекти за кордон через «Ягодин»
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/06-13/362855/161616161616db16.jpg)
Штраф у розмірі 68 тисяч гривень заплатить тренер ДЮСШ з Чернігова, який підробив документи та намагався виїхати за кордон через «Ягодин».
Відповідний вирок ухвалив Любомльський районний суд.
25 березня минулого року Богдан Ч. у місті Чортків на Тернопільщині домовився з невстановленою особою про виготовлення на своє ім'я тимчасового посвідчення військовозобов'язаного, в якому мали бути вказані відомості про визнання його непридатним до військової служби. За вказані послуги він заплатив 500 доларів.
Читати ще: За $2,5 тис. придбав довідку ВЛК: програміст, який намагався виїхати через Ягодин, заплатить 93,5 тис. грн штрафу
19 травня минулого року в пункті пропуску для міжнародного автомобільного сполучення «Ягодин» Богдан Ч. надав підроблені документи прикордонникам. Проте працівники ДПС на підробку не повелися.
Про ухилянта відомо, що він народився у Чернігові, неодружений, працює тренером-викладачем комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Фортуна» Чернігівської міської ради. Його дії кваліфікували за ч.5 ст.27, ч.3 ст.358, ч.4 ст.358 КК України.
Читати ще: В ухилянта, який купив підроблений військовий квиток за $2 тис., не вийшло втекти з України через «Ягодин»
У судовому засіданні прокурор подала на розгляд угоду про визнання винуватості Богданом Ч. Затвердивши угоду, суд оштрафував його на 68 тисяч гривень.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Фото ілюстративне
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Відповідний вирок ухвалив Любомльський районний суд.
25 березня минулого року Богдан Ч. у місті Чортків на Тернопільщині домовився з невстановленою особою про виготовлення на своє ім'я тимчасового посвідчення військовозобов'язаного, в якому мали бути вказані відомості про визнання його непридатним до військової служби. За вказані послуги він заплатив 500 доларів.
Читати ще: За $2,5 тис. придбав довідку ВЛК: програміст, який намагався виїхати через Ягодин, заплатить 93,5 тис. грн штрафу
19 травня минулого року в пункті пропуску для міжнародного автомобільного сполучення «Ягодин» Богдан Ч. надав підроблені документи прикордонникам. Проте працівники ДПС на підробку не повелися.
Про ухилянта відомо, що він народився у Чернігові, неодружений, працює тренером-викладачем комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Фортуна» Чернігівської міської ради. Його дії кваліфікували за ч.5 ст.27, ч.3 ст.358, ч.4 ст.358 КК України.
Читати ще: В ухилянта, який купив підроблений військовий квиток за $2 тис., не вийшло втекти з України через «Ягодин»
У судовому засіданні прокурор подала на розгляд угоду про визнання винуватості Богданом Ч. Затвердивши угоду, суд оштрафував його на 68 тисяч гривень.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Витратив на азартні ігри: на Волині учень за місяць виніс із будинку сусідки 3 тисячі доларів![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 22:48
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 22:48
ЗМІ назвали кількість мобілізованих на місяць
Сьогодні 21:53
Сьогодні 21:53
Ще одна парафія у Луцькому районі приєдналась до ПЦУ
Сьогодні 21:15
Сьогодні 21:15
Внаслідок захворювання помер військовий з Волині Іван Котюк
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцьку парочка злодіїв поцупила телефон в школяра
Сьогодні 20:19
Сьогодні 20:19
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.