Травма голови, відкриті переломи: в якому стані госпіталізували волинянку, яку на пішохідному переході збив Opel
![](/resize/450x253/r/files/news/2024/06-02/383628/23.jpg)
2 червня близько 10 години трапилася дорожньо-транспортна пригода у Володимирі на вулиці Устилузькій. Водій автомобіля Opel збив двох жінок, які переходили дорогу по пішохідному переході. Одна жінка загинула на місці ДТП, іншу госпіталізували у лікарню. Стан постраждалої – важкий.
Як розповіли Інформаційному агентству Волинські Новини у диспетчерській службі Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, 48-річна жінка отримала важкі травми. Медики діагностували черепно-мозкову травму, відкриті переломи обох гомілкових кісток та забої. Жінку у важкому стані доставили у медичний заклад.
Наразі жінка перебуває у реанімації.
Читати ще: У Луцьку тролейбус збив на смерть жінку. Оновлено. Фото 18+
Нагадаємо, 36-річний житель Устилуга, керуючи автомобілем Opel Vectra, здійнив наїзд на двох жінок. 75-річна жінка загинула на місці події, 48-річну пішохідку із травмами доставили в лікарню.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповіли Інформаційному агентству Волинські Новини у диспетчерській службі Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, 48-річна жінка отримала важкі травми. Медики діагностували черепно-мозкову травму, відкриті переломи обох гомілкових кісток та забої. Жінку у важкому стані доставили у медичний заклад.
Наразі жінка перебуває у реанімації.
Читати ще: У Луцьку тролейбус збив на смерть жінку. Оновлено. Фото 18+
Нагадаємо, 36-річний житель Устилуга, керуючи автомобілем Opel Vectra, здійнив наїзд на двох жінок. 75-річна жінка загинула на місці події, 48-річну пішохідку із травмами доставили в лікарню.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721273028)
Анонім
Показати IP
2 Червня 2024 19:37
Яке горе! Водії мають зрозуміти, що людина не має втікати від машини на переході, а нормально йти. Люди повертаються з Європи, там зупинитися, водієві, коли на переході люди є
обов' язковим, там водії зупиняються, коли людина ще на тротуарі і має намір перейти дорогу. Пішоходи теж не мають бігати через дорогу, де заманеться.
Взаємна повага водіїв і пішоходів рятує життя!
18 липня: свята, події, факти. Всесвітній день слухання, у США цього дня жінкам офіційно дозволили кермувати авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Потрібні роки: назвали, за скільки часу вдасться відновити найбільшу ГЕС України
17 Липня 2024 23:48
17 Липня 2024 23:48
На Волині державі хочуть повернути лісові землі вартістю понад 100 мільйонів
17 Липня 2024 23:30
17 Липня 2024 23:30
Українці готові менше витрачати гроші: індекс споживчих настроїв знизився
17 Липня 2024 23:11
17 Липня 2024 23:11
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
17 Липня 2024 23:09
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 23:09
Більшість українців не почуваються європейцями. Опитування
17 Липня 2024 22:53
17 Липня 2024 22:53
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.