Тіло загиблого на заробітках волинянина не вдалося привезти в Україну
![](/resize/450x253/r/files/news/2019/06-05/270055/2c26cc098b909f0d08afdbe039ebed5a.jpg)
Тіло Володимира Томашука, який загинув на будівництві у Польщі, не вдалося, як планували рідні, привезти сьогодні на Волинь.
Про це розповіла вдова Юлія Томашук, йдеться у сюжеті Суспільного Волині.
Зі слів юриста Володимира Потарського, у загиблого виникли проблеми з документами.
Чоловік три останні роки їздив на заробітки. Працював у будівельній компанії Великопольського воєводства. Чоловік загинув на новобудові у місті Рава Мазовецька. Перевезенням тіла Володимира додому займаються представники будівельної компанії.
«Мені важко щось ще зараз говорити. Він був дуже хорошим чоловіком і татом, прекрасним братом», – каже Юлія Томашук.
Наразі слідство з’ясовує обставини смерті чоловіка. Деталей жінка не знає.
«Він не міг просто так упасти з висоти, висоти не боявся. Він війну пройшов у розвідці у десантних військах. Це була 25 бригада», – розповіла вдова.
Володимира Томашука мобілізували 2015-го року. Зі слів його дружини, чоловік ніколи не розповідав про свої військові заслуги удома, щоб не тривожити рідних.
«Йому дали повістку і він одразу не зважаючи а все, що б не говорили, він пішов і у нього не було ні хвилини думки про те, що він мав би не піти», – запевнила Юлія Томашук.
Юристи міжнародної компанії нині вивчають документи і відстежують, як ведеться слідство у Польщі. Запевняють: якщо не вдасться вирішити ситуацію як страховий випадок, будуть робити це у судовому порядку. Юристи порадили Юлії Томашук не підписувати без їхнього аналізу жодних документів.
Зі слів Володимира Потарського, суму відшкодування у випадку смерті на виробництві за польським законодавством підраховують індивідуально. Вона може сягати десятка тисяч злотих.
«У таких випадках завжди проводиться слідство за наслідками. І з цього треба починати, як воно зафіксовано, хто потерпілий? Далі – підготовка документів, бо перші витрати, які відбуваються у цьому процесі, їх треба правильно доказати. Вони фізично можуть бути зроблені, але треба правильними документами оформити цей усе. Його треба оформити як документ, що посвідчує факт оплати», – висловився Володимир Потарський.
Швидше за все тіло Володимира Томашука привезуть завтра у село Бірки Любешівського району, звідки родом чоловік. Там його поховають.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповіла вдова Юлія Томашук, йдеться у сюжеті Суспільного Волині.
Зі слів юриста Володимира Потарського, у загиблого виникли проблеми з документами.
Чоловік три останні роки їздив на заробітки. Працював у будівельній компанії Великопольського воєводства. Чоловік загинув на новобудові у місті Рава Мазовецька. Перевезенням тіла Володимира додому займаються представники будівельної компанії.
«Мені важко щось ще зараз говорити. Він був дуже хорошим чоловіком і татом, прекрасним братом», – каже Юлія Томашук.
Наразі слідство з’ясовує обставини смерті чоловіка. Деталей жінка не знає.
«Він не міг просто так упасти з висоти, висоти не боявся. Він війну пройшов у розвідці у десантних військах. Це була 25 бригада», – розповіла вдова.
Володимира Томашука мобілізували 2015-го року. Зі слів його дружини, чоловік ніколи не розповідав про свої військові заслуги удома, щоб не тривожити рідних.
«Йому дали повістку і він одразу не зважаючи а все, що б не говорили, він пішов і у нього не було ні хвилини думки про те, що він мав би не піти», – запевнила Юлія Томашук.
Юристи міжнародної компанії нині вивчають документи і відстежують, як ведеться слідство у Польщі. Запевняють: якщо не вдасться вирішити ситуацію як страховий випадок, будуть робити це у судовому порядку. Юристи порадили Юлії Томашук не підписувати без їхнього аналізу жодних документів.
Зі слів Володимира Потарського, суму відшкодування у випадку смерті на виробництві за польським законодавством підраховують індивідуально. Вона може сягати десятка тисяч злотих.
«У таких випадках завжди проводиться слідство за наслідками. І з цього треба починати, як воно зафіксовано, хто потерпілий? Далі – підготовка документів, бо перші витрати, які відбуваються у цьому процесі, їх треба правильно доказати. Вони фізично можуть бути зроблені, але треба правильними документами оформити цей усе. Його треба оформити як документ, що посвідчує факт оплати», – висловився Володимир Потарський.
Швидше за все тіло Володимира Томашука привезуть завтра у село Бірки Любешівського району, звідки родом чоловік. Там його поховають.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.