Територіальна, цивільна та економічна безпека. Сесія Луцькради напередодні надзвичайного стану. Фоторепортаж
![](/resize/450x300/r/files/news/2022/02-23/332360/lmr1w.jpg)
Луцькі депутати традиційно наприкінці місяця зібралися на чергову сесію міської ради. Так склалося, що засідання припало на один з напружених днів у країні. Саме цього дня стало відомо про ймовірне впровадження надзвичайного стану на території України на тлі загострення ситуації на Донбасі.
З огляду на останні події в країні, не дивно, що депутати особливо переймалися не лише господарськими питаннями. Так, під час сесії ухвалили програму заходів територіальної оборони, обговорили питання цивільного захисту (укриття, дії у разі надзвичайних ситуацій, курси медичної допомоги тощо). Крім того, виділили обранці й кошти на територіальну оборону – один мільйон гривень.Також стало відомо, що біля Луцька почали облаштовувати стрільбище, де можна буде пристріляти зброю, дозвіл на яку мають громадяни. А повідомлення про тестування систем оповіщення – це фейк, оскільки поки що систему на Волині не тестуватимуть, аби не додавати паніки.
Заодно в міській раді заслухали звіт про роботу Луцької окружної прокуратури та Луцького районного управління поліції за 2021 рік.Читати ще: «Поліція готова до будь-якого сценарію», – начальник Луцького райуправління
Разом з тим, депутати ухвалили низку звернень, які стосувалися й економічної безпеки. Приміром, йдеться про звернення щодо скасування ПДВ на продукти. До слова, у Верховній Раді уже зареєстровано відповідний законопроєкт.
Читати ще: Польські продукти дешевші, ніж наші: чому закон про нульовий ПДВ потрібен українцям
Звернулися депутати до уряду й щодо встановлення пільгового тарифу на електроенергію для підприємств електротранспорту, виділення коштів на розчищення річки Стир, оплату корекційних занять педагогам, врегулювання податкового законодавства та покарання депутатів-втікачів.Водночас під час розподілу вільних залишків на потреби міста виділили 70 мільйонів гривень, затвердили звіт про виконання бюджету минулого року. А ще – врешті ухвалили генплан міста.
Загалом на розгляд сесії було винесено понад 100 питань, більшість з яких депутати підтримали. Наприкінці ж обранцям громади презентували книгу «Знати, щоб жити» – методичні рекомендації педагогам з викладання курсу християнської етики, який впровадили у школах Луцької громади.
Юлія МАЛЄЄВА
Фото Олександра ДУРМАНЕНКА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
З огляду на останні події в країні, не дивно, що депутати особливо переймалися не лише господарськими питаннями. Так, під час сесії ухвалили програму заходів територіальної оборони, обговорили питання цивільного захисту (укриття, дії у разі надзвичайних ситуацій, курси медичної допомоги тощо). Крім того, виділили обранці й кошти на територіальну оборону – один мільйон гривень.Також стало відомо, що біля Луцька почали облаштовувати стрільбище, де можна буде пристріляти зброю, дозвіл на яку мають громадяни. А повідомлення про тестування систем оповіщення – це фейк, оскільки поки що систему на Волині не тестуватимуть, аби не додавати паніки.
Заодно в міській раді заслухали звіт про роботу Луцької окружної прокуратури та Луцького районного управління поліції за 2021 рік.Читати ще: «Поліція готова до будь-якого сценарію», – начальник Луцького райуправління
Разом з тим, депутати ухвалили низку звернень, які стосувалися й економічної безпеки. Приміром, йдеться про звернення щодо скасування ПДВ на продукти. До слова, у Верховній Раді уже зареєстровано відповідний законопроєкт.
Читати ще: Польські продукти дешевші, ніж наші: чому закон про нульовий ПДВ потрібен українцям
Звернулися депутати до уряду й щодо встановлення пільгового тарифу на електроенергію для підприємств електротранспорту, виділення коштів на розчищення річки Стир, оплату корекційних занять педагогам, врегулювання податкового законодавства та покарання депутатів-втікачів.Водночас під час розподілу вільних залишків на потреби міста виділили 70 мільйонів гривень, затвердили звіт про виконання бюджету минулого року. А ще – врешті ухвалили генплан міста.
Загалом на розгляд сесії було винесено понад 100 питань, більшість з яких депутати підтримали. Наприкінці ж обранцям громади презентували книгу «Знати, щоб жити» – методичні рекомендації педагогам з викладання курсу християнської етики, який впровадили у школах Луцької громади.
Юлія МАЛЄЄВА
Фото Олександра ДУРМАНЕНКА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721438958)
Клава
Показати IP
23 Лютого 2022 22:56
Перший пункт " Надзвичайного стану " - розстріл на місці за корупцію.
Можна сплутати з хворобою Альцгеймера: вчені виявили новий тип вікової втрати пам’яті
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
В Ізраїлі дитина знайшла 1800-річну каблучку з гравіюванням
Сьогодні 00:18
Сьогодні 00:18
Ірина Фаріон померла у лікарні після замаху
19 Липня 2024 23:46
19 Липня 2024 23:46
Державний орієнтир: на Волині думають над реалізацією ветеранської політики
19 Липня 2024 23:27
19 Липня 2024 23:27
У Фаріон стріляли у Львові: всі подробиці замаху на діячку
19 Липня 2024 23:08
19 Липня 2024 23:08
На Волині затримали росіянина, який проживав в Україні нелегально. Далі – примусове видворення
19 Липня 2024 22:49
19 Липня 2024 22:49
Репер-військовий з Волині став співавтором нового треку від «Фронтової студії»
19 Липня 2024 22:30
19 Липня 2024 22:30
Графік вимкнення електроенергії на Волині 20 липня
19 Липня 2024 22:11
19 Липня 2024 22:11
На Харківщині загинув Герой з Волині Віктор Бойчук
19 Липня 2024 21:52
19 Липня 2024 21:52
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.