USD 41.00 41.35
  • USD 41.00 41.35
  • EUR 41.25 41.55
  • PLN 10.55 10.70

Тепер офіційно: Володимир Жириновський помер

6 Квітня 2022 13:18
Російський політик Володимир Жириновський помер, тепер повідомили офіційно.

Про це повідомив спікер Думи В’ячеслав Володін у Telegram.

«Після тяжкої та тривалої хвороби пішов із життя Володимир Вольфович Жириновський.

Яскравий талановитий політик. Людина, яка глибоко розуміла як влаштований світ і багато чого передбачала.

Його особистість настільки масштабна, що без нього важко уявити історію розвитку політичної системи сучасної Росії.

Найкраща оцінка його діяльності – постійна підтримка виборців.

Для нас усіх це непоправна втрата», – йдеться в дописі.

Жириновському було 75 років.

ЗМІ повідомили про його госпіталізацію 9 лютого. За даними джерел російських медіа, у політика діагностували 75% ураження легень на тлі інфікування коронавірусом.

При цьому спершу в партії інформацію заперечували, а потім додали, що лідер ЛДПР перебуває у московській клініці у стабільному стані і навіть дистанційно займається робочими справами.

Тим не менше, як стверджували співрозмовники у партії на умовах анонімності, росіянина під’єднали до апарату ШВЛ.

Також ЗМІ повідомляли про його смерть 25 березня, але тоді повідомлення спростували.

Земля йому скловатою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Мирон Показати IP 6 Квітня 2022 13:43
Щоб його там чорти дерли на шматки, далі буде, головного сатаніста до нього негайно, чекаємо!
УКРАІНЦІ Показати IP 6 Квітня 2022 14:00
Нехай терміново забере свого фюрера з собою!
Мешканка Показати IP 6 Квітня 2022 14:00
Здох туди йому дорога хай ще путіна візьме з собою.
Лучанин Показати IP 6 Квітня 2022 14:01
Земля виродку бетоном !!!!
Лучанин Показати IP 6 Квітня 2022 14:30
Тепер горбатий... Тобто путлер
Лучанка Показати IP 6 Квітня 2022 14:30
Путлер- наступний)))
911 Показати IP 6 Квітня 2022 14:41
В бердичеві викопати його батька та спалити рештки на Київщині куди це хуло вело цих клятих москалів вбивати мирне населення. ЩОб ця паскуда переверталася разом із його батьком в пеклі.
Джек Показати IP 6 Квітня 2022 15:11
ВН так розписали,ніби то золото,а не чорт з рогами
123 Показати IP 6 Квітня 2022 15:17
на нього в пеклі чекає мадлен олбрайт
Вангалітик Показати IP 6 Квітня 2022 15:25
Де можна придбати феєрверки?
скептик Показати IP 6 Квітня 2022 18:02
шампанське в студію !!!!!!!!
!!! Показати IP 6 Квітня 2022 19:24
Фото жиріка має бути кольоровим. Для щирого Українця - це свято. Собаці собача смерть!
Шо за підари ставлят Показати IP 6 Квітня 2022 19:35
На перших коментарях мінус? Не розумію? Пі...дуй те в русію собаки!!!!
микола Показати IP 9 Квітня 2022 10:45
горіти виродку в пеклі