USD 41.30 41.70
  • USD 41.30 41.70
  • EUR 41.30 41.80
  • PLN 10.40 10.60

Тариф на електроенергію в Україні з 1 червня підвищать

31 Травня 2024 16:13
З 1 червня єдиний тариф на електроенергію для населення буде становити 4,32 грн/кВт.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 31 травня, повідомляє Економічна правда.

Новий тариф діятиме з 1 червня 2024 року до кінця квітня 2025 року, тобто менше року.

Також відбулися зміни і для індивідуальних та колективних побутових споживачів, які проживають в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах), обладнаних електроопалювальними установками:

– до 2000 спожитих кВт на місяць – 2,64 грн/кВт

– понад 2000 кВт на місяць – 4,32 грн/кВт.

У Міненерго щодо підвищення тарифу на електроенергію уточнили:

– Зберігається «нічний тариф» на е/е (за наявності двозонного лічильника) – 2,16 грн за кВт/год.

– Протягом опалювального періоду (з 1.10.2024 по 30.04.2025) передбачено пільговий тариф для споживачів, які використовують електроопалювальні установки, на рівні 2,64 грн за кВт/год (при споживанні ними у цей період до 2000 кВт/год електроенергії у місяць).

Нагадаємо, до ухвалення сьогоднішнього рішення обговорювались різні сценарії перегляду тарифу на електрику.

Зокрема, Міністерство енергетики пропонувало застосувати диферінцйований підхід, коли вартість електрики залежить від обсягу споживання.

Наприклад, за умови споживання до 100 кВт-год на місяць вартість повинна була залишитись незмінною – 2,64 гривні. Якщо споживання перевищує 100 кВт-год, ціна мала зрости до 4,8 гривні за кожну кіловат-годину, починаючи з першої.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
пенсіонерка Показати IP 31 Травня 2024 16:52
підвищить в 10 раз а опалення у 20 раз щоб хто лишиться живим поздихали. Слава Україні!!
Анонім до пенсіонерка Показати IP 31 Травня 2024 18:23
Навчіться економити електроенергію
пенсіонер до Анонім Показати IP 31 Травня 2024 19:05
а нащо та єлектрика іду жити в ліс
Пенсілнер до пенсіонерка Показати IP 31 Травня 2024 20:14
Щасливі люди що померли 30 років тому і не побачили щасливого майбутнього
тверезий до пенсіонерка Показати IP 1 Червня 2024 08:59
ремонтуйте з гроші пенсіонерів..., відбудовуйте а воно власність банди олігархів аметових ітд....
Ахаха Показати IP 31 Травня 2024 17:07
та вони там зовсім іпанулись! 4,32 грн це 11 центів, така ж ціна в США за кіловат але зарплати то в нас і близько не такі як США
Анонім до Ахаха Показати IP 31 Травня 2024 18:23
Ціни на електроенергію не сильно залежать від зарплат в країні. Попустись і зрозумій, що це зовсім не погано, бо фін ресурс на ремонт потрібен
Фіма до Анонім Показати IP 31 Травня 2024 18:41
А в чиїх приватних ручках находиться більшість обленерго???....І чому прибуток собі у власний карман, а типу ремонт і т.п....за рахунок народу????
Анонім до Фіма Показати IP 31 Травня 2024 21:41
Бо так економіка працює. Підприємство ивє за ціль заробляти гроші, вартість товару залежить не від ваших фантазій, а вартотьі виробництва, доставки і націнки, бо інакше навіть заробітну плату персоналу не буде за що платити.
Аноніму до Анонім Показати IP 31 Травня 2024 19:38
Обленерго - це ПРИВАТНІ компаніїї! Чому проств українці мають фінаннсувати олігархам іхні втрати ????
Анонім до Аноніму Показати IP 31 Травня 2024 21:45
Бо "прості українці" хочуть мати електроенергію, вартість якої виросла, через дефіцит генерації, створений руйнуванням тієї самої генерації
Ух до Ахаха Показати IP 31 Травня 2024 19:10
давите одних на фронті других в тилу як вам наказав Путін усе йде по плану
Олена Власюк Показати IP 31 Травня 2024 17:19
Треба великим підприємствам підвищувати , депутатам, олігархам в 10 раз а не простому населенню , яке ц так виживає !!
Анонім до Олена Власюк Показати IP 31 Травня 2024 21:46
Вони і так твою електроенергію субсидіють. Не кажучи вже про те, що здорожчання для них буде мати катастрофічні наслідки, в тоц час як для тебе буде просто потреба вчитись деколи вимикати світло.
True Показати IP 31 Травня 2024 17:26
Нічого страшного, за те ми гідні та незламні!
Лучанин Показати IP 31 Травня 2024 17:42
Ми залишились,не виїхали,працюєм,допомагаєм ЗСУ,платим податки.... Дякуємо дуже,Ахметов. Вам все мало і мало..
йцук до Лучанин Показати IP 31 Травня 2024 19:30
шмигалю та слугам дякувати треба
Анонім до Лучанин Показати IP 31 Травня 2024 21:47
Претензії до русні, а не до тих, хто тобі ту електроенергію генерує
скабєєва Показати IP 31 Травня 2024 19:13
усе як в Росії хочеш гроші іди на фронт
Василь Показати IP 31 Травня 2024 20:41
Розпустили нюні! На горілку хватає,на бензин хватає(автівок ніде ставити).а тут підняли на електроенергію-гвалт.Складається таке враження.що тут діє пропаганда руського міра.Адже ще є субсидії пенсіонерам,і багато з них живе разом з рідними.Хоча багатьох і виписують,щоб не втратити субсидії.
Іван Показати IP 1 Червня 2024 10:17
От і багатовекторна політика дала плоди. Смертність як в Африці-народжуваність як в Європі, доходи як в Центральній Азії- електроенергія як в Європі, пенсія як невідомо де, ціна продуктів і ліків +/- європейська. А корупція - ням-ням. Радує лише що в чомусь переплюнули весь світ - позаблокова, без'ядерна. Тай таке((