USD 41.70 42.00
  • USD 41.70 42.00
  • EUR 41.65 42.00
  • PLN 10.55 10.67

Свіжі торти Roshen – на полицях Мінська. Відео

20 Березня 2022 14:10
Торти і цукерки виробництва компанії «Roshen» Петра Порошенка досі продають у Мінську.

Про це повідомляють у Telegram-каналі Час • Дій | НОВИНИ. Також відео з продукцією опублікували у Фейсбуці.

Поки з території Республіки Білорусь випускають крилаті ракети по українських містах, з білоруських аеродромів злітають російські літаки, які бомблять Чернігів, Суми, Харків, а російські окупанти формують свої резерви на білоруських базах – компанія «Рошен», скориставшись ембарго, яке країни ЄС наклали на Лукашенка, продає свої цукерки у магазинах Мінська.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 62
Володя Показати IP 20 Березня 2022 14:44
Головне в них нічого некупувати, а так завезли торти - вивезли гроші. Торт з'їли, а грошей нема, бо вони в Україні, отже їх країна збідніла на вартість тортика. Чим більше їм всього продамо тим краще. Головне нічого не купувати, солярки, смоктати, сиру і всього іншого
Мда до Володя Показати IP 21 Березня 2022 15:35
Та ти що? Тоді нехай всі світові виробники вертаються в росію, нехай знову створюють робочі місця, платять податки, вони ж нічого не купують там. Типова логіка ту..го порохобота.
уважний до Мда Показати IP 22 Березня 2022 16:46
Кого ви слухаєте, з ким вступаєте у дискусію?! Невже не бачите, що то ботва рашенська тут пасеться і такий маразм пише!
Ізраїль до Мда Показати IP 22 Березня 2022 19:13
Ізраїль вже не перший десяток років воює з палестинською автономією, але ПРОДАЄ туди всю продукцію. Але імпорт з палестини ЗАБОРОНЕНИЙ. Висновок- гроші Ізраїль заробляє, а палестинцям заробляти не дозволяє. Вчіться в держави Ізраїль.
Заза Мбіровіч до Мда Показати IP 11 Травня 2022 16:15
Ви краще подивились ще скільки білоруських кондитерьських виробів, досі у нас розпродають,хоча магазини нібито вже закритті!
Тимур до Володя Показати IP 21 Березня 2022 19:10
А ще ПДВ заплатили з того торта в білорусь і зарплату продавцю, з якого теж ЄСВ чи аналог того в білорусі. За ті гроші куплено умовно патрони для того щоб стріляти по нас..... Дивіться ширше!
Наталія Показати IP 20 Березня 2022 15:02
Ну що прихильники Порошенка,ще є питання на рахунок патріотизму нашого екс гаранта???
Володимир до Наталія Показати IP 21 Березня 2022 11:31
Тобто, якщо я зможу організувати в Білорусі показ фільмів студії Квартал-95, то матиму право спитати "Ну що, прихильники Зеленського, ще є питання на рахунок патріотизму нашого гаранта???" Так це не працює. По-перше, на сьогодні Білорусь не є офіційною стороною конфлікту. В іншому разі у мене питання до ВСУ: чому по території пусків не наносяться удари у відповідь і чи є за питання на рахунок патріотизму командування? Ваше питання є низькопробною маніпуляцією.
Мда до Володимир Показати IP 21 Березня 2022 15:45
Та будь яка країна в якій продається Рошен перестає бути стороною конфлікту. А чому не бомбимо Білорусь, можливо по тій же причині чому не відвойовували Крим за правління сивочолого батька нації.
Петро до Володимир Показати IP 21 Березня 2022 19:51
Вова, як відключити SWIFT і впровадити санкції Білорусі, то сторона конфлікту (ракети і літаки звідки літають? Рашенці звідки до Київа лізуть?) А як торгувати карамєльками - не сторона конфлікту... Ти вже визначся, чи може генномодифіковани чікаляд на розумові здібності вплинув?
Олена до Наталія Показати IP 21 Березня 2022 14:05
Фабрика Рошен, яка робить торти, не працює.
Петро до Олена Показати IP 21 Березня 2022 18:41
Це тобі Попрошенко сказав? Може в Борисполі і не працює.. Але не одна вона в нього. ЛіПєцькіна закрита, але працює на повну нова, в Сєнцово, за 20 км від ліПєцька. Навіть звідти експорту ть в Китай "РуZZкій сладости"
Тимур до Олена Показати IP 21 Березня 2022 19:15
Да! Просрочку відправляють шоб потравити білорусів! Нова бактеріологічна зброя! Це було б дуже смішно, якби не було так печально(
Андрій до Наталія Показати IP 21 Березня 2022 20:09
Це щось сумнівна новина. Де те відео? Завод з тортами не працює, а торти є. Як так? На даний момент працює так-сяк Рошен тільки у Вінниці. А там торти не роблять. Тільки цукерки
Олексій до Андрій Показати IP 21 Березня 2022 23:38
Тому що це заморожені торти, які поставили туди ще до війни. А різні ідіоти ведуться на цю дезу
Валерій до Наталія Показати IP 21 Березня 2022 20:29
Люди не ведіться на цю брехню. Невже ви в це вірите?
Анонім Показати IP 20 Березня 2022 18:47
Це капец. Європейці відмовляються співпрацювати з ворогами а тут своя змія пригрілась. На що дивиться влада?!
Олена до Анонім Показати IP 21 Березня 2022 14:13
Фабрика через війну не працює, кордони перекриті. Для кого цей фейк
Тимур до Олена Показати IP 21 Березня 2022 19:16
А мовчать ще про ліпєцк. Там ще фабрика забули? Доречі вона іде з ринку раши?
Анонім Показати IP 20 Березня 2022 21:22
Шось Підоляк забрехався. Подібних полок в Україні не знайдеш))) А Михасік все самозодовольняється ліпецькою хвабрікою)))
Ігор Показати IP 21 Березня 2022 06:21
Ці фейки зараз дуже вигідні рашці. Треба ж якось розколювати українців, якщо завоювати не виходить
Yuri Показати IP 21 Березня 2022 08:52
A на білоруському ТБ крутять "Сватів".
Петро Показати IP 21 Березня 2022 10:07
Не хитайте човна, нашого щура нудить.. "Ато путєн нападьот!". І лєпший дружба Мердведчук втік кинувши "лоліту мальдівську"
Bohdan Показати IP 21 Березня 2022 10:09
По перше, не торти. По друге, це скоріше за все продукція зі складів, притому складів не Рошен. Ті цукерки можуть по 2 роки стояти. Також, вас не смущає той факт що вам спеціально те показують з білорусії... Подумайте над тим. І переставайте пздіти.
Петро до Bohdan Показати IP 21 Березня 2022 19:10
Дворічні цукерки ти в рот не візьмеш, а якщо і запхнеш - зуби поламаєш
Юрій Показати IP 21 Березня 2022 10:36
БАНЬБА!!!!!
Я Показати IP 21 Березня 2022 11:05
Шановні, все що було завезено до 24.02 буде продаватись, це реалії.. доя повноцінної оцінки треба з'ясувати де вони виробляються.
Петро до Я Показати IP 21 Березня 2022 19:13
Ф-ка в Сєнцово, 20 км від ліПєцька, добре гуглиться
Украина Показати IP 21 Березня 2022 11:28
Порошенко к стенке.
Анонім Показати IP 21 Березня 2022 11:45
Сука коли вже напхається.барига він завжди барига
Лучанин Показати IP 21 Березня 2022 12:23
А що ж мовчите за завод у Вітебську "Модерн експо"? Давайте в студію про весь бізнес українців, що працює в Білорусії розказуйте !
луцький до Лучанин Показати IP 22 Березня 2022 16:57
А чому мовчать про завод Nestle у Торчині і Смолигові? То ж фірма не припинила співпрацю з рашистами, а в нас тиша по відношенню до цього заводу?!
Шуруп Показати IP 21 Березня 2022 12:54
У першоджерелі відсутні докази свіжості тортів. Про торти взагалі інформації немає. А щодо цукерок, то ясна річ, що їх будуть продавати, доки вони не закінчаться. У відео не вистачає дати виробництва цукерок, без цього, дана новина - дешевий вкид.
Annoninus Показати IP 21 Березня 2022 13:06
На нари Порошенка відправити він воєнний злочинець, тим більше робить бізнес на крові.
Тимур до Annoninus Показати IP 21 Березня 2022 19:20
Пропоную в Маріуполь. Нехай на собі почуствує шо за його податки рашисти купляли всі 8 років. Бомби і таке інше....
Антикацап до Annoninus Показати IP 20 Вересня 2022 08:05
Лопуху, це тебе в дурку треба відправити
Євген Показати IP 21 Березня 2022 13:19
Хто персонально завозить туди цю продукцію? То ви хочете сказати що в кожен магазин в селі цукерки завозить Порошенко? Ви взагалі розумієте як побудована торгівля товарами?
Мда до Євген Показати IP 21 Березня 2022 15:53
А Тім Кук особисто возив Айфони в росію, тому і вийшов з її ринку. А порошенко -особисто абрикоси на передову, отже допомагав армії. Порохоботи, які ж ви розумні. І не треба писати, що я зелебот, я не підтримую багато його рішень, наприклад залишати Петра на волі.
Анонім до Євген Показати IP 21 Березня 2022 19:01
Не кажи що Попрошенко не відає про імпорт (!) продукції до іншої держави, коли ці всі договоняки тільки їм і освячуються
Й Показати IP 21 Березня 2022 13:30
А чому ми досі не розірвали дипломатичні стосунки з бр?
Петро до Й Показати IP 21 Березня 2022 18:47
Білоруські дипломати всі виїхали, як і з Кацапії, це для тебе відкриття чи живеш в іншій реальності?
Саня Показати IP 21 Березня 2022 13:39
А цікаво, чому він не показав якого числа вони виготовлені.
Анонім до Саня Показати IP 21 Березня 2022 18:48
Гадаєш "просрочкою" кормлять? 2013 року?
Галина. Показати IP 21 Березня 2022 13:41
Де підтвердження, що це Білорусі.
Галина. Показати IP 21 Березня 2022 13:42
Де підтвердження, що це Білорусі.
Олена Показати IP 21 Березня 2022 13:56
А де доказ, що то саме там , де сказав автор? Підтасувати можно запросто. То поперше. Подруге, коли вони були закуплені та поставлені? Цукерки. Та й торти. Хоча ,звісно, строк придатності тут зовсім інший. А які умови договорів про поставку продукції? Хтось скаже? Що про то відомо? Але ж це стосується Порошенка, тож апріорі винен. Так? Не то що тортури та побиття за передачу новітніх зразків до своеї армії під час війни. Та то пусте! Єгеш?
Петро до Олена Показати IP 21 Березня 2022 18:53
"новітні зразки" з 7-ми знищених арсеналів, за які ще ніхто не відповів? Чи мова йде про "молот" Пашинського? Чи "Богдану" до якої не виробляють снарядів?
Тимур до Олена Показати IP 21 Березня 2022 19:26
А фабрика ліпєцка? Чого не виступив той термінатор в броніки і не сказав шо закриваю завод!? Тільки стогне шо в Борисполі закриває і ще десь біля Києва. А заробляє на крові! Гроші не пахнуть?
Факт Показати IP 21 Березня 2022 13:59
Треба гнати палкою Порошню, олигарх хренов..... наживився на войне....
Дмитро Показати IP 21 Березня 2022 13:59
Конфети могут спокойно на складах лежать по пару месяцев, их могли до войни набрати. За то вони сколько.
Опанас Свиридович Показати IP 21 Березня 2022 14:01
З фото не видно де і коли і на якій полиці ці торти стояли. Так, що писати можна все що завгодно - папір стерпить. Жо речі я нк памятаю, щоб зеля щось там передав на армію із своєї кишені, а порох таки передавав і багато. А зеля у нас також доларовий мільйонер
Олена до Опанас Свиридович Показати IP 22 Березня 2022 12:37
Будь ласка, дайте докази!!! Чому не сфотографували термін придатності?)))
ABC Показати IP 21 Березня 2022 14:45
Ой як люблять наші люди зрадоньку розганяти. Звичайно продаються якісь залишки. Нову продукцію в Білорусь навряд чи завозять.
Юрій Показати IP 21 Березня 2022 15:56
В Білорусі ніколи не було фабрики Рошен і торти туди ніколи не завозились. Тобто це навіть не залишки (фабрики давно спинили), а просто фейк від москальских агентів.
Наталія до Юрій Показати IP 21 Березня 2022 18:58
Та міг просто посередник якийсь завезти, але ж тупвц зелені не доведеш.
Анонім до Юрій Показати IP 21 Березня 2022 18:59
Торти возили навіть в масквабад, під замовлення. 2 дні доставка. З 2013 року. Мала партія провідниками потягу Київ - масквабад, а більші автотранспортом "рошен". Карамєлькі були як в окупованому Криму, так і в Луганську з Донецьком (ОРДЛО)
ABC до Анонім Показати IP 22 Березня 2022 11:04
Ти відрізняєш офіційні оптові поставки, та всі інші? Якщо ПП "Роги і копита" або провідниця Галя привезли в Москву партію тортів і цукерок - то це по твоєму "Рошен" веде бізнес із Росією?
VITALIY Показати IP 21 Березня 2022 20:17
Ви всі думаєте , що цей товар попав у Білорусію після 24.02??????? Мда….
Наталя Показати IP 21 Березня 2022 20:20
Одне що можна сказати і бути впевненим , це те що вислів " розділяй і властвуй" працює бездоганно. Російська пропаганда працює . А українці і далі ведуться . Люди схаменіться! Невже і війна не допомагає зрозуміти що важливо !!!
Олекса Показати IP 21 Березня 2022 20:45
Який тупий пост. Час придатності торта 72 години, а фабрика, яка виробляє ці торти з початку війни, не працює. Я знаю, бо я там працюю
Андрійович Показати IP 22 Березня 2022 11:03
Продає значить кошти надходять до України....все нормально не ..здіть на пороха
Роман Показати IP 22 Березня 2022 11:22
Фото тортика, а опис для лохів, чим більша брехня, тим правдивішою лохи її бачить.