Свідомі пластуни: українські діти заспівали про коронавірус
![](/resize/450x272/r/files/news/2020/03-30/289357/unnamed.jpg)
Перебуваючи на карантині, дніпровські пластуни долучилися до важливого соціального проєкту. Діти вирішили висловити повагу медичним працівникам, започаткувавши пісенний флешмоб з інформуванням про заходи самоізоляції.
Новаки станиці Дніпро, не порушуючи умов карантину, записали відео, наспівуючи пісню Олександра Положинського, який є давнім другом українських скаутів.
«Він люб’язно надав нам дозвіл на використання свого тексту про дотримання режиму карантину, – йдеться на сторінці дніпровських пластунів у Facebook. – Підтримуйте медиків, зберігайте спокій та залишайтеся вдома!»
«Не врятує стіна, не паркан і не тин, нас порятує карантин!» Положинський написав пісню про коронавірус
«Мало сльозу не пустив», – прокоментував позитивну ініціативу артист.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Новаки станиці Дніпро, не порушуючи умов карантину, записали відео, наспівуючи пісню Олександра Положинського, який є давнім другом українських скаутів.
«Він люб’язно надав нам дозвіл на використання свого тексту про дотримання режиму карантину, – йдеться на сторінці дніпровських пластунів у Facebook. – Підтримуйте медиків, зберігайте спокій та залишайтеся вдома!»
«Не врятує стіна, не паркан і не тин, нас порятує карантин!» Положинський написав пісню про коронавірус
«Мало сльозу не пустив», – прокоментував позитивну ініціативу артист.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Кліматолог пояснив причину аномальної спеки в Україні
Сьогодні 23:13
Сьогодні 23:13
На Волині на півтора місяця заборонять ловити раків
Сьогодні 22:38
Сьогодні 22:38
На Київщині затримали поплічників окупантів, які підпалювали військові та волонтерські автівки
Сьогодні 22:02
Сьогодні 22:02
Ізраїль атакував столицю Лівану у відповідь на удар «Хезболли», через який загинули діти
Сьогодні 21:44
Сьогодні 21:44
У волинський музей передали кишеньковий календар 1942 року
Сьогодні 21:26
Сьогодні 21:26
На Харківщині загинув Захисник з Любомля Юрій Макарук
Сьогодні 21:07
Сьогодні 21:07
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.