Священник з Волині очолив «Софійське братство», створене для єднання українського православ’я
![](/resize/450x299/r/files/news/2024/02-13/377265/s11.jpg)
Протоієреї Володимир Вакін і Олександр Колб увійшли до керівного складу новоствореного братства задля єднання українського православ’я.
Про це повідомляє Волинська єпархія ПЦУ.
6 лютого в рамках Форуму єдності українського православ’я, що проходив на території Національного заповідника «Софія Київська» в столиці, відбулись установчі збори ГО «Софійське братство». Головою його правління обрано о. Олександра, настоятеля луцького храму Рівноапостольної Марії Магдалини. До складу правління увійшов і ректор Волинської православної богословської академії о. Володимир.
Читати ще: Життя в окупації, погрози колаборантів, ціна хліба. Історія волинянина, якого охрестили «бандьоровскім батюшкою»
Отець Олександр підкреслив, що створення братства – це можливість чути один одного. Він закликав до єднання та служіння людям. «Сьогодні у мене виникає думка, що це навчання, як почути один одного, – зазначив душпастир. – Якщо ми зможемо почути один одного, то зможемо навчити і людей слухати один одного».«Софійське братство» позиціонує себе як об’єднання православних українців – представників ПЦУ та інших помісних Церков. Основна мета діяльності братства – всебічне сприяння діалогу для досягнення єдності Українського Православ’я, об’єднання зусиль і підтримка ініціатив православних християн, спрямованих на його розбудову.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Волинська єпархія ПЦУ.
6 лютого в рамках Форуму єдності українського православ’я, що проходив на території Національного заповідника «Софія Київська» в столиці, відбулись установчі збори ГО «Софійське братство». Головою його правління обрано о. Олександра, настоятеля луцького храму Рівноапостольної Марії Магдалини. До складу правління увійшов і ректор Волинської православної богословської академії о. Володимир.
Читати ще: Життя в окупації, погрози колаборантів, ціна хліба. Історія волинянина, якого охрестили «бандьоровскім батюшкою»
Отець Олександр підкреслив, що створення братства – це можливість чути один одного. Він закликав до єднання та служіння людям. «Сьогодні у мене виникає думка, що це навчання, як почути один одного, – зазначив душпастир. – Якщо ми зможемо почути один одного, то зможемо навчити і людей слухати один одного».«Софійське братство» позиціонує себе як об’єднання православних українців – представників ПЦУ та інших помісних Церков. Основна мета діяльності братства – всебічне сприяння діалогу для досягнення єдності Українського Православ’я, об’єднання зусиль і підтримка ініціатив православних християн, спрямованих на його розбудову.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Німеччині у ДТП загинув 19-річний українець
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
У Луцьку на Кравчука авто збило 11-річного велосипедиста
Сьогодні 17:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:02
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.