Сувої, плакати і навіть цукерки: волинська письменниця створює унікальні казки для дітей
![](/resize/450x180/r/files/news/2021/05-05/314591/a3.jpg)
Лучанка Наталія Гуркіна 10 років пише казки про Волинь і Луцьк, складає загадки та оповідання. Жодного разу письменниця не замовляла друкований тираж видань, адже казки виготовляє власноруч, враховуючи побажання читачів-замовників.
Про це повідомляє Суспільне Волині.
Хендмейд твори Наталія Гуркіна робить у вигляді подарункових скриньок, сувоїв, плакатів, цукерок і інших речей.
Проєкт «Казка з Луцька» Наталія Гуркіна розпочала реалізовувати три роки тому. У ньому серія розповідей та ілюстрацій про пам’ятки архітектури обласного центру Волині.
Письменниця каже: хочеться, щоб наш Луцьк став унікальним для людей і запам’ятовувався чимось особливим. Кожна місцева пам’ятка у її творах має свого героя, який навчає чомусь важливому.«Монастир шариток – там яблунька, яка каже змінити думки і зміниться життя. Монастир бригідок – там вуглик і жаринка, які розповідають, що кожна людина може змінитися і бути такою, якій люди будуть дякувати. Жабка Соня, яка біля вежі Чарторийських, вчить що кожна людина має свій талант», – говорить письменниця.
Скриньку казок про Луцьк часто використовують під час проведення занять у дитсадках. Вихователька ЗДО № 22 Наталія Шульга каже: проводить заняття гуртка «Словограй», де діти за кольором обирають казку, котру їм читатимуть.Те, що історію обласного центру, його культуру і традиції подають у неординарній формі, має підігріти цікавість дітей, каже письменник Володимир Павлік. Про Наталію Гуркіну говорить так: «Вона пропагує Луцьк, нашу історію та створює позитивний імідж».Кожен набір казок – унікальний, розповідає авторка. Усе для нього лучанка виготовляє власноруч. Її хендмейд твори тепер є у Франції, Америці, Польщі, Італії, Іспанії. Каже: там, де є українці, там є і «Казка з Луцька».Письменниця додає: чекає завершення карантину, аби продовжити зустрічі з школярами і дошкільнятами та розповідати про «Казку з Луцька».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Суспільне Волині.
Хендмейд твори Наталія Гуркіна робить у вигляді подарункових скриньок, сувоїв, плакатів, цукерок і інших речей.
Проєкт «Казка з Луцька» Наталія Гуркіна розпочала реалізовувати три роки тому. У ньому серія розповідей та ілюстрацій про пам’ятки архітектури обласного центру Волині.
Письменниця каже: хочеться, щоб наш Луцьк став унікальним для людей і запам’ятовувався чимось особливим. Кожна місцева пам’ятка у її творах має свого героя, який навчає чомусь важливому.«Монастир шариток – там яблунька, яка каже змінити думки і зміниться життя. Монастир бригідок – там вуглик і жаринка, які розповідають, що кожна людина може змінитися і бути такою, якій люди будуть дякувати. Жабка Соня, яка біля вежі Чарторийських, вчить що кожна людина має свій талант», – говорить письменниця.
Скриньку казок про Луцьк часто використовують під час проведення занять у дитсадках. Вихователька ЗДО № 22 Наталія Шульга каже: проводить заняття гуртка «Словограй», де діти за кольором обирають казку, котру їм читатимуть.Те, що історію обласного центру, його культуру і традиції подають у неординарній формі, має підігріти цікавість дітей, каже письменник Володимир Павлік. Про Наталію Гуркіну говорить так: «Вона пропагує Луцьк, нашу історію та створює позитивний імідж».Кожен набір казок – унікальний, розповідає авторка. Усе для нього лучанка виготовляє власноруч. Її хендмейд твори тепер є у Франції, Америці, Польщі, Італії, Іспанії. Каже: там, де є українці, там є і «Казка з Луцька».Письменниця додає: чекає завершення карантину, аби продовжити зустрічі з школярами і дошкільнятами та розповідати про «Казку з Луцька».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.