Судитимуть волинянина, який допомагав ухилянтам виїхати за кордон
![](/resize/450x374/r/files/news/2023/04-27/360153/317406235_506830791490097_3554727447186554530_n.jpg)
35-річний житель Рованців Луцького району виготовляв фальшиві довідки про непридатність до військової служби та допомагав ухилянтам виїхати до Польщі. Така послуга вартувала $2500.
Про це повідомили в поліції Волині.
У листопаді 2022 року фігуранта затримали після отримання чергового грошового траншу.
Під час обшуків за місцем проживання та перебування ділка вилучено 80 печаток, 23 штампи, бланки медичних довідок, гроші.
У ході досудового слідства задокументовано 17 фактів протиправної діяльності волинянина.Слідчі оголосили йому про підозру за ч. 3 ст. 332 (Організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчинене з корисливих мотивів) та ч. 3 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків) Кримінального кодексу України.
Досудове слідство завершено, матеріали справи з обвинувальним актом скеровано до суду.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в поліції Волині.
У листопаді 2022 року фігуранта затримали після отримання чергового грошового траншу.
Під час обшуків за місцем проживання та перебування ділка вилучено 80 печаток, 23 штампи, бланки медичних довідок, гроші.
У ході досудового слідства задокументовано 17 фактів протиправної діяльності волинянина.Слідчі оголосили йому про підозру за ч. 3 ст. 332 (Організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчинене з корисливих мотивів) та ч. 3 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків) Кримінального кодексу України.
Досудове слідство завершено, матеріали справи з обвинувальним актом скеровано до суду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721729817)
Анон
Показати IP
27 Квітня 2023 21:14
Відмажеться, все як завжди при нашій судовій системі, штраф і допобачення.
А інших за шоколадку на 5 років за грати.
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.