Судитимуть двох мешканців Миколаєва, які влаштували вибух в суді на Волині
![](/resize/450x298/r/files/news/2022/06-01/340060/photo_2022-06-01_14-43-24.jpg)
Перед судом постануть двоє жителів Миколаєва, які кинули вибуховий пристрій у приміщення Любомльського районного суду, повідомили у Волинській прокуратурі.
Волинська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення двома жителями міста Миколаєва за попередньою змовою групою осіб умисного пошкодження чужого майна шляхом вибуху, а також незаконних дій із бойовими припасами та вибуховими пристроями (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 194, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 263 КК України).
За даними слідства, над ранок 15 січня 2022 року 28-річний та 43-річний чоловіки, розбивши вікно у кабінеті на першому поверсі приміщення суду, кинули туди вибуховий пристрій.
У результаті вибуху було пошкоджено майно Територіального управління Державної судової адміністрації України в Волинській області на суму понад мільйон гривень.
Затримали їх правоохоронці 2 лютого 2022 року та під час обшуку у помешканні одного з чоловіків у Миколаєві було виявлено корпус осколкової ручної гранати РГД-5 та уніфікований запал дистанційної дії.
Згодом з’ясувалося, що вибух у суді громадянам України замовив 38-річний громадянин Литовської Республіки задля знищення матеріалів кримінального провадження про вчинення ним наркозлочинів.
На момент вибуху у суді іноземець, якому уже повідомлено про підозру й матеріали щодо якого виділені в окреме провадження, перебував за межами України.
Вирішується питання про оголошення його у розшук.
Його спільники ж невдовзі уже постануть перед судом.
Досудове розслідування в обох провадженнях – і щодо замовників, і щодо виконавців – здійснює СУ ГУНП в області.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Волинська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення двома жителями міста Миколаєва за попередньою змовою групою осіб умисного пошкодження чужого майна шляхом вибуху, а також незаконних дій із бойовими припасами та вибуховими пристроями (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 194, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 263 КК України).
За даними слідства, над ранок 15 січня 2022 року 28-річний та 43-річний чоловіки, розбивши вікно у кабінеті на першому поверсі приміщення суду, кинули туди вибуховий пристрій.
У результаті вибуху було пошкоджено майно Територіального управління Державної судової адміністрації України в Волинській області на суму понад мільйон гривень.
Затримали їх правоохоронці 2 лютого 2022 року та під час обшуку у помешканні одного з чоловіків у Миколаєві було виявлено корпус осколкової ручної гранати РГД-5 та уніфікований запал дистанційної дії.
Згодом з’ясувалося, що вибух у суді громадянам України замовив 38-річний громадянин Литовської Республіки задля знищення матеріалів кримінального провадження про вчинення ним наркозлочинів.
На момент вибуху у суді іноземець, якому уже повідомлено про підозру й матеріали щодо якого виділені в окреме провадження, перебував за межами України.
Вирішується питання про оголошення його у розшук.
Його спільники ж невдовзі уже постануть перед судом.
Досудове розслідування в обох провадженнях – і щодо замовників, і щодо виконавців – здійснює СУ ГУНП в області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині 30 липня електроенергію не вимикатимуть
Сьогодні 20:37
Сьогодні 20:37
У Запоріжжі в лікарні помер герой з Волині Василь Кузьмич
Сьогодні 19:58
Сьогодні 19:58
Зв’язок поколінь борців за незалежність: на Волині відбувся обласний фестиваль патріотичної пісні
Сьогодні 19:25
Сьогодні 19:25
Замість військового збору можуть підняти інший податок: Стефанчук повідомив подробиці
Сьогодні 19:06
Сьогодні 19:06
Зупинилося серце воїна з Волині Анатолія Демчука
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.