USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.35 10.50

Суд у Києві повернув проспекту Бандери колишню назву

11 Лютого 2021 12:45
Сьогодні, 11 лютого, стало відомо, що суд в Києві повернув проспекту Бандери колишню назву.

Відповідне рішення суду оприлюднили в Єдиному реєстрі судових рішень, повідомляє СТРАНА.ua.

Окружний адміністративний суд міста Києва постановив визнати протиправним і скасувати рішення Київської міської ради від 07.07.2016 року № 559 / 559 «Про перейменування вулиць, проспектів і провулків у місті Києві».

Таким чином, суд скасував рішення про перейменування вулиці Суворова на вулицю організатора дивізії СС «Галичина» Михайла Омеляновича-Павленка і Московського проспекту на проспект Степана Бандери.
Нагадаємо, влітку 2019 року Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив, що проспекти Московський і Генерала Ватутіна були перейменовані на Степана Бандери і Романа Шухевича з порушенням процедури. Тому суд скасував рішення Київради про перейменування.

Однак уже в грудні того ж року шостий апеляційний суд Києва залишив в силі рішення Київської міськради про перейменування Московського проспекту на проспект Степана Бандери та проспекту Генерала Ватутіна на проспект Романа Шухевича.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Лучанин Показати IP 11 Лютого 2021 12:58
Не проспекту Бандери, а Московському проспекту, свою назву
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 11 Лютого 2021 12:59
Виходить в Україні ще залишились розумні люди і пам'ятають хто здолав фашистську Німеччину і здобув перемогу у Великій Вітчизняній війні.
А хто почав ? до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 11 Лютого 2021 13:32
Розумні люди знаю хто розпочав WW2 разом з Рейхом....А коли співали "весь мир насилья мы разрушим" і червона армія готувала наступ на Європу- то це не рахувалось нацизмом?..А взагалі треба вулиці називати 1-а авеню, 2-а авеню. Тоді не треба буде переіменовувати кожні 30-50 років....
Лучанин до Пенсіонер Прокопчук Показати IP 11 Лютого 2021 14:21
Не знаю такої війни. Другу світову війну, яку розв'язали сталін з гітлером, знаю...
Бандера Показати IP 11 Лютого 2021 13:05
До Києва має відношення як князь Роман до 14 бригади
Порада Показати IP 11 Лютого 2021 13:09
Іменем бандери нехай на Львівщині називають - їхній *герой*, місцевого значення.
Ганна до Порада Показати IP 11 Лютого 2021 16:46
Тоді Московськими нехай називають проспекти Москви, а не Києва!!! А Степан Бандера — герой усієї України, а не лише Львівщини!!!
Семен Показати IP 11 Лютого 2021 13:11
Просто усі рішення влади мають прийматись на основі Конституції і Законів держави. а не поспіхом, на догоду миттєвим настроям юрби. І відповідно, у державних органах мають працювати найкращі юристи, а не "експерди" з усіх питань. Тоді жоден суд нічого відмінити не зможе. А так усе вірно. Накосячили, - одержали.
Зра? Показати IP 11 Лютого 2021 13:16
Да! Не кажіть навігатору "Бандера", бо заведе у пекло.
До пенсіонера Прокоп Показати IP 11 Лютого 2021 13:17
Ватутін до тої перемоги має відношення як я до космосу.До Ватутіна ніхто у світі не міг додуматись шоб мобілізовувати молодих хлопчаків (чорна піхота) не включаючи їх у списки військових частин, не переодягаючи, не екіпіруючи, без елементарного бойового злагодження з куском битої цегли кидати на німецькі кулемети.Це навіть гірше ніж радянські ШТАФБАТИ там хоть зброю давали.Навіть сталін дивувася його тупості і не давав героя советського союза бо не було за що
Ігор луцький до До пенсіонера Прокоп Показати IP 11 Лютого 2021 15:21
Отакі вони совєтські комуністи,номенклатура і НКВДісти Прокопчуки. Любов тільки до вождя,або начальника.
777 до До пенсіонера Прокоп Показати IP 12 Лютого 2021 17:45
Че ты несешь? Ватутин командовал и принимал участие более чем в двух десятках наступательных и оборонительных операций.о которых ты даже понятия иметь не можешь.так как туп. И хватит про кровавых мальчиков.не было этого. А война есть война.людей убивают. А героя не давали ему.потому что Сталин званиями и наградами не разбрасывался как .награды в то время дорогого стоили.
Гаргола Д.М. Показати IP 11 Лютого 2021 14:01
Ну хіба може бути якась тут дискусія, звісно що здолали фашистську Німеччину і здобули перемогу у Великій Вітчизняній війні тільки один з другим, це: С.Бандера та Р.Шухевич. Хто ж крім них, нашли мені героїв...
Ганна Показати IP 11 Лютого 2021 16:41
У цьому суді працюють неуки та невігласи, які зовсім не знають ні історії, ні мови!!! Спочатку скасували новий правопис, а потім — рішення перейменувати Московський проспект на проспект Бандери!
777 до Ганна Показати IP 12 Лютого 2021 11:27
Пошла бы ты корову подоила что ли.или портки постирала.бандере своему.
Лучанин до 777 Показати IP 12 Лютого 2021 20:43
Ти б собі навчився памперси міняти лаптєнога гнида