Суд стягнув понад 400 тисяч з цукрового заводу на Волині
![](/files/news/2022/10-14/348585/tfhfg.png)
З Іваничівського цукрового заводу на користь акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи «Волиньгаз» стягнули понад 400 тисяч гривень боргу за розподіл природного газу.
Про це стало відомо з рішення Господарського суду Волинської області.
Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Волиньгаз» направило на адресу суду позов до приватного підприємства «Іваничівський цукровий завод» про стягнення 431 851 грн, з яких 404 165 грн – основний борг, 20 208 грн – пеня, 1212 грн – 3% річних, 6264 грн – інфляційні втрати. Заява обґрунтована невиконанням відповідачем взятих на себе зобов'язань, згідно з договором розподілу природного газу для споживача, що не є побутовим.
Як встановив суд, на виконання договору розподілу природного газу (для споживача, що не є побутовим), який підписаний цукровим заводом, була розрахована щомісячна плата за розподіл газу з січня 2022 року по теперішній час у розмірі 202 83 грн на місяць.
На виконання договору АТ «Волиньгаз» щомісячно надавало споживачу послугу з розподілу природного газу, починаючи з січня 2022 року, яка повинна сплачуватись як плата за 1/12 річної замовленої потужності об'єктів споживача.
У травні та червні цукровому заводу надіслано вимоги про сплату боргу за розподіл природного газу на 404 165 грн за два місяці. Однак борг за травень-червень не був погашений.
На думку суду, відповідачем не надано жодного доказу на спростування заявленого боргу. Тож суд дійшов висновку про те, що заявлена позивачем вимога щодо стягнення з відповідача підтверджена матеріалами справи, не спростована відповідачем та підлягає до задоволення.
У підсумку суд задовольнив позов частково та стягнув з приватного підприємства «Іваничівський цукровий завод» на користь акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи Волиньгаз» 430 970 грн.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо з рішення Господарського суду Волинської області.
Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Волиньгаз» направило на адресу суду позов до приватного підприємства «Іваничівський цукровий завод» про стягнення 431 851 грн, з яких 404 165 грн – основний борг, 20 208 грн – пеня, 1212 грн – 3% річних, 6264 грн – інфляційні втрати. Заява обґрунтована невиконанням відповідачем взятих на себе зобов'язань, згідно з договором розподілу природного газу для споживача, що не є побутовим.
Як встановив суд, на виконання договору розподілу природного газу (для споживача, що не є побутовим), який підписаний цукровим заводом, була розрахована щомісячна плата за розподіл газу з січня 2022 року по теперішній час у розмірі 202 83 грн на місяць.
На виконання договору АТ «Волиньгаз» щомісячно надавало споживачу послугу з розподілу природного газу, починаючи з січня 2022 року, яка повинна сплачуватись як плата за 1/12 річної замовленої потужності об'єктів споживача.
У травні та червні цукровому заводу надіслано вимоги про сплату боргу за розподіл природного газу на 404 165 грн за два місяці. Однак борг за травень-червень не був погашений.
На думку суду, відповідачем не надано жодного доказу на спростування заявленого боргу. Тож суд дійшов висновку про те, що заявлена позивачем вимога щодо стягнення з відповідача підтверджена матеріалами справи, не спростована відповідачем та підлягає до задоволення.
У підсумку суд задовольнив позов частково та стягнув з приватного підприємства «Іваничівський цукровий завод» на користь акціонерного товариства «Оператор газорозподільної системи Волиньгаз» 430 970 грн.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721445724)
Добродій.
Показати IP
16 Жовтня 2022 17:20
А транспортування газу, де рахунок?
Чи то тільки лохи, за транспортування платять?!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721445724)
МайСтрим
Показати IP
17 Жовтня 2022 10:01
(Інфляційні збитки)- чого цей термін тільки на штрафи розповсюджується? Як долар скакнув про мінісальну зп забули і пенсіі. Чого тут не має (Інфляційних збитків)?
На Волині після співбесід у податковій службі більшість роботодавців підвищують рівень оплати праці
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Можна сплутати з хворобою Альцгеймера: вчені виявили новий тип вікової втрати пам’яті
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
В Ізраїлі дитина знайшла 1800-річну каблучку з гравіюванням
Сьогодні 00:18
Сьогодні 00:18
Ірина Фаріон померла у лікарні після замаху
19 Липня 2024 23:46
19 Липня 2024 23:46
Державний орієнтир: на Волині думають над реалізацією ветеранської політики
19 Липня 2024 23:27
19 Липня 2024 23:27
У Фаріон стріляли у Львові: всі подробиці замаху на діячку
19 Липня 2024 23:08
19 Липня 2024 23:08
На Волині затримали росіянина, який проживав в Україні нелегально. Далі – примусове видворення
19 Липня 2024 22:49
19 Липня 2024 22:49
Репер-військовий з Волині став співавтором нового треку від «Фронтової студії»
19 Липня 2024 22:30
19 Липня 2024 22:30
Графік вимкнення електроенергії на Волині 20 липня
19 Липня 2024 22:11
19 Липня 2024 22:11
На Харківщині загинув Герой з Волині Віктор Бойчук
19 Липня 2024 21:52
19 Липня 2024 21:52
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.