Студенти Лесиного вишу: майбутнє Волині в обличчях. Фоторепортаж
Ті, хто не спокусився на здобуття освіти на чужині і вирішив навчатися у найбільшому та найстарішому виші Волині - студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, відзначили початок нового навчального року ходою центром міста та інавгурацією на стадіоні СНУ.
У цей день 1715 першокурсникам, які обрали для себе навчання у найстарішому виші Волині, а також та тим, хто виборов право стати магістром, представники духовенства, влади та професори зичили радіти молодості, вивчати усі університетські дисципліни та у майбутньому поповнити лави тих, ким пишається університет та Волинь.
У них попереду – складні та водночас насичені подіями, новим досвідом та знаннями роки і саме їм доведеться утверджувати статус України серед європейської спільноти. Як виглядає майбутнє Волині в обличчях – у фоторепортажі Інформаційного агентства Волинські Новини.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У цей день 1715 першокурсникам, які обрали для себе навчання у найстарішому виші Волині, а також та тим, хто виборов право стати магістром, представники духовенства, влади та професори зичили радіти молодості, вивчати усі університетські дисципліни та у майбутньому поповнити лави тих, ким пишається університет та Волинь.
У них попереду – складні та водночас насичені подіями, новим досвідом та знаннями роки і саме їм доведеться утверджувати статус України серед європейської спільноти. Як виглядає майбутнє Волині в обличчях – у фоторепортажі Інформаційного агентства Волинські Новини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1721741431)
ай ем
Показати IP
10 Вересня 2017 11:25
коментар було видалено
![](/public/images/user_no_foto.png?1721741431)
скептик
Показати IP
10 Вересня 2017 18:04
у кожному виші мають бути вишки : із колючим дротом, собаками, кулеметними точками і відповідним контингентом. а у ВНЗ , вищих навчальних закладах , - студенти
![](/public/images/user_no_foto.png?1721741431)
! до скептик
Показати IP
11 Вересня 2017 13:57
Кидайте ті наркотики, бо ж у вас вава в голові.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721741431)
123
Показати IP
10 Вересня 2017 20:42
На якому місці СНУ серед вишів Українм? На якому місці СНУ, який представляє освіту Східної Європи в Європі? Що окрім файної картинки може представити цей заклад?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721741431)
У 100 кращих входить до 123
Показати IP
11 Вересня 2017 13:56
Рейтинги різні, але в 100 кращих входить стабільно.
А крім гарної картинки СНУ може представити гарну матеріально - технічну базу, гарний викладацький склад, гарну освіту.
Волинські поліцейські виявили поляка, який жив в Україні без документів. Його передали Польщі
Сьогодні 16:26
Сьогодні 16:26
Кілька будинків без води: в Луцьку між сусідніми ОСББ – конфлікт через доступ до підвалу
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
На війні зупинилося серце волинянина Олега Мартинова
Сьогодні 15:36
Сьогодні 15:36
У ВР заблокували трибуну, вимагали заборонити УПЦ МП
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
У Володимирі презентували Місцевий план управління відходами
Сьогодні 14:47
Сьогодні 14:47
Луцька міська рада та благодійний фонд «АНГАР. Україна» підписали Меморандум про співпрацю
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
У Луцьку попрощалися з Героєм Миколою Сищиком
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.