«Стійкість молоді – сила нації»: у волинському виші навчали поліпшувати психологічний стан
![](/resize/450x253/r/files/news/2024/04-18/381041/116499c34fd1d1fb.jpg)
Територія ментального здоров’я «Стійкість молоді – сила нації», такий захід відбувся 17 квітня у Волинському національному університеті імені Лесі Українки.
Присутні на заході мали можливість випробувати різні методики, які сприяють поліпшенню психологічного стану, розповіла Суспільному регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я в області Наталія Коструба.
З її слів, цього разу зустріч спрямована на молодь, бо раніше такі зустрічі організовували у центрі міста для різних вікових груп населення.Читати ще: 20 шкільних психологів з Волині навчилися працювати з дітьми, які перебувають у стресі від війни
Своїм досвідом з молоддю під час заходу поділилися психологи Державної служби надзвичайних ситуацій в області Роман Дейнека. За його спостереженнями, підтримки зараз потребують і дорослі, і діти.«Війна впливає на всіх, просто кожна людина по різному виражає свої емоції. У нас не було таких надзвичайних ситуацій, пов’язаних з воєнним станом, але надавали допомогу переселенцям», – каже Роман Дейнека.Дмитро Корець, третьокурсник факультету психології, проводить арттерапевтичне заняття з піском. Каже, що ця вправа заспокоює і допомагає зосередитися.Читати ще: Військовий психолог із Луцька: «Люди з війни прийдуть зовсім іншими». Інтерв'ю
«Коли в голові все складено по поличках і воно не перемішується, це моє розуміння ментального здоров’я», – говорить відвідувачка заходу, студентка Анастасія Сергійчук.
Зі слів Наталії Коструби, захід тривав впродовж трьох годин, до нього долучилися понад 150 людей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Присутні на заході мали можливість випробувати різні методики, які сприяють поліпшенню психологічного стану, розповіла Суспільному регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я в області Наталія Коструба.
З її слів, цього разу зустріч спрямована на молодь, бо раніше такі зустрічі організовували у центрі міста для різних вікових груп населення.Читати ще: 20 шкільних психологів з Волині навчилися працювати з дітьми, які перебувають у стресі від війни
Своїм досвідом з молоддю під час заходу поділилися психологи Державної служби надзвичайних ситуацій в області Роман Дейнека. За його спостереженнями, підтримки зараз потребують і дорослі, і діти.«Війна впливає на всіх, просто кожна людина по різному виражає свої емоції. У нас не було таких надзвичайних ситуацій, пов’язаних з воєнним станом, але надавали допомогу переселенцям», – каже Роман Дейнека.Дмитро Корець, третьокурсник факультету психології, проводить арттерапевтичне заняття з піском. Каже, що ця вправа заспокоює і допомагає зосередитися.Читати ще: Військовий психолог із Луцька: «Люди з війни прийдуть зовсім іншими». Інтерв'ю
«Коли в голові все складено по поличках і воно не перемішується, це моє розуміння ментального здоров’я», – говорить відвідувачка заходу, студентка Анастасія Сергійчук.
Зі слів Наталії Коструби, захід тривав впродовж трьох годин, до нього долучилися понад 150 людей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Луцьку п'яного водія патрульним довелося ловити. Відео
Сьогодні 15:04
Сьогодні 15:04
Литва забороняє в'їзд легковиків на білоруських номерах
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
За добу шахраї видурили у волинян майже 80 тисяч гривень
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
Громадянин Німеччини хотів ввезти в Україну зеленим коридором через «Устилуг» 68 кг вітамінів для коней
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
Марʼяна Безугла вийшла з фракції «Слуга народу»
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Намагався схилити посадовців до співпраці з РФ: ексміністру внутрішніх справ Захарченку повідомили про підозру
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
Волинські аграрії уже намолотили 108 тисяч тонн зерна
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.