«Старий Луцьк» стартував у новому сезоні Суперліги поразкою від «Рівного»
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/10-06/369774/3D3A4483w.jpg)
Баскетбольний клуб «Старий Луцьк-Університет» невдало розпочав для себе новий сезон Суперліги. У першому матчі баблу в Івано-Франківську лучани поступилися БК «Рівне» – 82:61.
У стартовій пʼятірці Луцька були одразу всі три новачки: Томас, Дюпін та Мусієнко. Рівнянин Шепелєв з лінії штрафних відкрив рахунок у матчі, поклавши початок стартового ривка своєї команди 10:2. У лучан гра зовсім не складалася – 5 очок за 6 хвилин. Лучани кидали багато трьохочкових, але протягом чверті дальню спробу влучив лише Дюпін. Коли рахунок був 15:5, Володимир Журжій вирішив взяти тайм-аут. Однак до кінця першої чверті «Рівне» ще більше наростило перевагу – 23:8.
Початок другої чверті був менш результативним – чотири очки за три хвилини від обох команд. Далі лучани потрохи почали скорочувати відставання, зокрема активністю у нападі відзначалися новачок Мусієнко та Коцько, на якому часто фолили суперники. За півтори хвилини до сповіщення про велику перерву «Старий Луцьк» відставав лише на 3 очки. Але Джойнер влучив неймовірний базер та встановив переможний рахунок для БК «Рівне» після двох чвертей – 34:28.
По перерві рівняни знову почали відриватися, зокрема продовжив феєрити Джойнер, який зробив +13 для своєї команди. Баскетболісти «Рівного» і далі влучали більше за лучан, тож після третьої чверті мали солідну перевагу – 56:38.
Остання чверть цього матчу перетворилася суто на формальність. Попри рівну гру, у ній «Рівне» також уміло перемогти. Фінальний рахунок зустрічі 82:61 на користь рівнян. Найрезультативнішим у складі «Старого Луцька» став Антон Мусієнко, забивши 17 очок.
Завтра лучани зіграють другий матч баблу проти львівської «Політехніки-Галичини».
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У стартовій пʼятірці Луцька були одразу всі три новачки: Томас, Дюпін та Мусієнко. Рівнянин Шепелєв з лінії штрафних відкрив рахунок у матчі, поклавши початок стартового ривка своєї команди 10:2. У лучан гра зовсім не складалася – 5 очок за 6 хвилин. Лучани кидали багато трьохочкових, але протягом чверті дальню спробу влучив лише Дюпін. Коли рахунок був 15:5, Володимир Журжій вирішив взяти тайм-аут. Однак до кінця першої чверті «Рівне» ще більше наростило перевагу – 23:8.
Початок другої чверті був менш результативним – чотири очки за три хвилини від обох команд. Далі лучани потрохи почали скорочувати відставання, зокрема активністю у нападі відзначалися новачок Мусієнко та Коцько, на якому часто фолили суперники. За півтори хвилини до сповіщення про велику перерву «Старий Луцьк» відставав лише на 3 очки. Але Джойнер влучив неймовірний базер та встановив переможний рахунок для БК «Рівне» після двох чвертей – 34:28.
По перерві рівняни знову почали відриватися, зокрема продовжив феєрити Джойнер, який зробив +13 для своєї команди. Баскетболісти «Рівного» і далі влучали більше за лучан, тож після третьої чверті мали солідну перевагу – 56:38.
Остання чверть цього матчу перетворилася суто на формальність. Попри рівну гру, у ній «Рівне» також уміло перемогти. Фінальний рахунок зустрічі 82:61 на користь рівнян. Найрезультативнішим у складі «Старого Луцька» став Антон Мусієнко, забивши 17 очок.
Завтра лучани зіграють другий матч баблу проти львівської «Політехніки-Галичини».
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722551057)
А ми такі !
Показати IP
6 Жовтня 2023 16:06
Вже протягом трьох років - залізна стабільніть ! Ні одного виграшу і всі програші !
![](/public/images/user_no_foto.png?1722551057)
Вова
Показати IP
6 Жовтня 2023 16:10
И снова поражение !
2 серпня: свята, події, факти. Міжнародний день голокосту ромів та патент на колючий дріт
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Євросоюзі набув чинності перший у світі закон про штучний інтелект
1 Серпня 2024 23:38
1 Серпня 2024 23:38
У Венеції запровадили нові обмеження для туристів
1 Серпня 2024 23:18
1 Серпня 2024 23:18
Тричі вдарив по голові молотком: волинянину повідомили про підозру в замаху на вбивство
1 Серпня 2024 23:00
1 Серпня 2024 23:00
«Херсонський кавун» отримав статус бренду в Україні
1 Серпня 2024 22:39
1 Серпня 2024 22:39
Патрульний з Волині отримав нагороду «Золотий хрест»
1 Серпня 2024 22:21
1 Серпня 2024 22:21
Генштаб розглядає добровільний призов без участі ТЦК
1 Серпня 2024 22:02
1 Серпня 2024 22:02
У Луцьку судитимуть чотирьох зрадників та колаборантів
1 Серпня 2024 21:40
1 Серпня 2024 21:40
Волинські аграрії зібрали весь урожай гороху та ріпаку
1 Серпня 2024 21:21
1 Серпня 2024 21:21
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.