Стала відома доля солдата, який впав під час виступу Петра Порошенка
![](/resize/450x300/r/files/news/2018/03-28/241343/36_main.jpg)
Солдата почесної варти, який 26 березня впав під час виступу президента Петра Порошенка на урочистостях з нагоди четвертої річниці Національної гвардії України, не каратимуть.
Крім того, у Нацгвардії заявили, що якщо бійцеві дозволить здоров'я, він і надалі буде служити в батальйоні почесної варти, передає ТСН.
Під час інциденту на допомогу солдату першим кинувся командувач Нацгвардії Юрій Алеро. Він допоміг хлопцю піднятися, а також підняв впав президентський штандарт.
Командир бійця говорить, що нічого страшного не сталося. «Просто погано себе відчув. Людський фактор», - сказав він.
Це вже третій випадок, коли солдати непритомніють в заходах за участю президента. Зокрема, перший випадок трапився 2014-го під час інавгурації президента 10 червня 2014 року. Вдруге солдат знепритомнів торік 27 листопада на заходах пам'яті Голодомору.
Як зауважує користувач Андрій Рева у Фейсбук: «Це знак, потрібно замислитись! Нечиста сила, негативна енергетика, нормальні люди не витримують такого сусідства!»
«Чому бійцям почесної варти так паморочиться в голові, поряд з Порошенком?! Можливо в кого є якесь пояснення?», - задається питання користувач.
Нагадаємо, 26 березня в Україні відзначали четверту річницю з дня створення Національної гвардії України. Президент Петро Порошенко відвідав Міжнародний міжвідомчий багатопрофільний центр підготовки підрозділів Нацгвардії і привітав особовий склад НГУ з професійним святом. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто віддав життя за Україну. Тоді і стався інцидент з солдатом, якому стало погано, і він впав.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Крім того, у Нацгвардії заявили, що якщо бійцеві дозволить здоров'я, він і надалі буде служити в батальйоні почесної варти, передає ТСН.
Під час інциденту на допомогу солдату першим кинувся командувач Нацгвардії Юрій Алеро. Він допоміг хлопцю піднятися, а також підняв впав президентський штандарт.
Командир бійця говорить, що нічого страшного не сталося. «Просто погано себе відчув. Людський фактор», - сказав він.
Це вже третій випадок, коли солдати непритомніють в заходах за участю президента. Зокрема, перший випадок трапився 2014-го під час інавгурації президента 10 червня 2014 року. Вдруге солдат знепритомнів торік 27 листопада на заходах пам'яті Голодомору.
Як зауважує користувач Андрій Рева у Фейсбук: «Це знак, потрібно замислитись! Нечиста сила, негативна енергетика, нормальні люди не витримують такого сусідства!»
«Чому бійцям почесної варти так паморочиться в голові, поряд з Порошенком?! Можливо в кого є якесь пояснення?», - задається питання користувач.
Нагадаємо, 26 березня в Україні відзначали четверту річницю з дня створення Національної гвардії України. Президент Петро Порошенко відвідав Міжнародний міжвідомчий багатопрофільний центр підготовки підрозділів Нацгвардії і привітав особовий склад НГУ з професійним святом. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто віддав життя за Україну. Тоді і стався інцидент з солдатом, якому стало погано, і він впав.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 8
![](/public/images/user_no_foto.png?1721104204)
Ганьбослав Гiднозра
Показати IP
28 Березня 2018 11:11
Даже погана прикмета для ненечкi....
![](/public/images/user_no_foto.png?1721104204)
Віра
Показати IP
28 Березня 2018 11:42
Навіщо робити маски-шоу під час урочистостей? Невже прапор чи президентський штандарт не можна поставити? Зробіть гарний, стилізований до теми інтерєр без експлуатації людського ресурсу. Як можна звертатися до Воїнів коли хтось з їх виконує функцію "оздоблення". Ганьба організаторам, навчиться ставити на перше місце простих людей, а не вислуговуватися за рахунок їх перед керівництвом. Кому треба така дресура і режисура???
![](/public/images/user_no_foto.png?1721104204)
А
Показати IP
28 Березня 2018 11:43
Школа хлопця. Ну впав, буває! Можна подумати, що від цих всіх формальностей стояти, щось зміниться.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721104204)
А
Показати IP
28 Березня 2018 11:43
Шкода
![](/public/images/user_no_foto.png?1721104204)
Саша
Показати IP
28 Березня 2018 12:14
Это знаки судьбы .
![](/public/images/user_no_foto.png?1721104204)
Лучанин
Показати IP
28 Березня 2018 13:55
"Як зауважує користувач Андрій Рева у Фейсбук: «Це знак, потрібно замислитись! Нечиста сила, негативна енергетика, нормальні люди не витримують такого сусідства!»"
Рівень журналістики у Луцьку...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721104204)
Юра
Показати IP
28 Березня 2018 17:42
Кормлять погано
Майже тисяча пацієнтів на Волині цьогоріч отримали ліки проти розладів психіки та поведінки, епілепсії за програмою «Доступні ліки»
Сьогодні 06:12
Сьогодні 06:12
Вперше за 14 років: компанія, що володіє правами на порятунок «Титаніка», проведе експедицію
Сьогодні 00:32
Сьогодні 00:32
Люди, які лягають спати пізно, мають кращі когнітивні здібності, ніж «жайворонки», – дослідження
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
Людство почне вимирати вже у поточному столітті. Прогноз ООН
15 Липня 2024 23:46
15 Липня 2024 23:46
Вживає з 14-ти років: у Луцьку молоду одеситку можуть посадити через наркотики
15 Липня 2024 23:27
![](/public/images/logo.png)
15 Липня 2024 23:27
Трамп офіційно став кандидатом в президенти і представив свого кандидата у віцепрезиденти
15 Липня 2024 23:09
15 Липня 2024 23:09
«Відчуваю від людей неабияку підтримку»: військовий після ампутації ноги реабілітується в Луцьку
15 Липня 2024 22:51
15 Липня 2024 22:51
СБУ затримала агента ФСБ, який коригував ракетні удари по Одесі
15 Липня 2024 22:32
15 Липня 2024 22:32
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.