USD 42.60 42.85
  • USD 42.60 42.85
  • EUR 42.50 42.85
  • PLN 10.20 10.38

США готують новий пакет військової допомоги Україні на $725 мільйонів, – Reuters

29 Листопада 2024 06:20
Адміністрація чинного президента США Джо Байдена готує новий пакет військової допомоги для України на суму 725 мільйонів доларів.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на двох неназваних американських чиновників, передає Укрінформ.

За словами одного зі співрозмовників видання, знайомого з планом, адміністрація Байдена має намір надати Україні різноманітну протитанкову зброю з американських запасів для стримування російських військ.

Очікується, що пакет також включатиме протипіхотні міни, безпілотники, ракети Stinger, боєприпаси для систем HIMARS та касетні боєприпаси, які можуть використовуватися у ракетах GMLRS.

Офіційне повідомлення Конгресу про пакет очікується найближчими днями, водночас його зміст і розмір ще можуть змінитися перед підписанням Байденом.

Читати ще: Байден звернувся у Конгрес із запитом про додаткові $24 мільярди для України, – Politico

Видання зазначає, що цей пакет стане одним із найбільших, наданих у межах президентських повноважень щодо скорочення озброєнь (PDA), які дозволяють США використовувати наявні запаси озброєнь для надання допомоги союзникам у надзвичайних ситуаціях.

Раніше такі пакети зазвичай становили $125–250 млн, наразі, за оцінками, у Байдена є доступ до ще $4–5 млрд PDA, схвалених Конгресом, які він, як очікується, використає до того, як новообраний президент Дональд Трамп вступить на посаду 20 січня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus